Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here visszér műtét után 6 hét...

Here visszér műtét után 6 hét kell a varratok teljes gyógyulásának vagy a herék miatt kell a 6 hetes felépülési idő?

Figyelt kérdés

Herevisszér műtét után mennyi idővel lehet edzeni?

a barátomnak 3 hete volt a herevisszér műtéte(alhasi metszéssel) és azt szeretnénk tudni h mikortól kondizhat.

Nemrég feltettem ezt a kérdést és azt a választ kaptam rá h 6 hétig nem lehet,de azt nem íta h miért nem,és szteretnénk emgtudni, a varratok miatt nem lehet 6 hétig edzeni,kondizni vagy a herék miatt ?

barátom kérte h kérdezzem meg, bár én úgy gondolom h a varratok miatt ne h felszakadjon,de lécci írjátok le h miért is kell a 6hét v is kb 6 hét.


2011. nov. 17. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
SPOTROLNI 4-6 hét után lehet!!!inkább 6)a herék miatt,a varrat az pár nap alatt begyógyul!
2011. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!