Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavarom van, mit...

Merevedési zavarom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hali! Barátnőmmel nemrégiben szeretkezni akartam, de sajnos nem úgy jött össze ahogy szerettem volna, túl puha voltam és így nem voltam képes a behatolásra, a gond az, hogy ez már nem az első eset sokszor előfordul..Szerintetek van értelme gyógynövényeket szedni erre, mert hallottam, hogy ginszeng meg ilyesmi hatásos lehet erre vagy inkább forduljak orvoshoz?
2011. nov. 21. 09:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Orvoshoz.
2011. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Antimod ***** válasza:
Hány éves vagy? Ki kell deríteni, hogy pszichés oka van-e, vagy szervi. Ha egyértelműen olyankor nem megy, mikor feszült, ideges vagy fáradt vagy, akkor valószínűleg pszichés alapon történik (nekem is volt ilyen már), de ha rendszeres és nem tudod mihez kötni, akkor meg kell nézetned.
2011. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, azért van amikor sikerül de mostanában többször van a nem...aktus elején még minden rendben, aztán mikor arra kerül a sor, hogy "betegyem" akkor elpuhul..én már nem értem, de nagyon zavar..:/
2011. nov. 21. 10:11
 4/22 anonim ***** válasza:
mivel védekeztek?
2011. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Antimod ***** válasza:
Önkielégítést szoktál végezni? Akkor nem puhul el egy idő után?
2011. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
óvszer
2011. nov. 21. 10:18
 7/22 A kérdező kommentje:
önkielégítéskor nem, bár azt általában ülve csinálom,szex meg ugye fekve történik általában, nem tudom ez baj-e..már tényleg mindenre gondolok..
2011. nov. 21. 10:20
 8/22 anonim ***** válasza:
Esetleg nem szedsz valami gyógyszert? Pl. a magas vérnyomásra való gyógyszerek okoznak merevedési zavart!!!
2011. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem szedek gyógyszert, 3 évvel ezelőtt szedtem egy antidepresszánst, de azt már nem szedem..
2011. nov. 21. 10:46
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl feszült, vagy ideges amikor jönne az akció? Múltkor nekem se jött össze a dolog, bár én akkor hulla fáradt voltam.

Nekem régen az óvszerrel voltak gondjaim. Előjáték oké volt, aztán gumi fel, és elment az ihlet. Azóta másképp védekezünk. Nem lehet h nálatok is ez lesz a gond?

2011. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!