Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavarom van, mit...

Merevedési zavarom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hali! Barátnőmmel nemrégiben szeretkezni akartam, de sajnos nem úgy jött össze ahogy szerettem volna, túl puha voltam és így nem voltam képes a behatolásra, a gond az, hogy ez már nem az első eset sokszor előfordul..Szerintetek van értelme gyógynövényeket szedni erre, mert hallottam, hogy ginszeng meg ilyesmi hatásos lehet erre vagy inkább forduljak orvoshoz?
2011. nov. 21. 09:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az a gond már az óvszer felhúzás előtt puha lesz..ennyire ráparáznék az óvszerre? Bár lehetséges mert tényleg utálom :/
2011. nov. 21. 11:00
 12/22 A kérdező kommentje:
Az meg a másik, hogy ez kb a 4. ilyen eset volt így egymás után, az előtt az óvszerrel nem volt bajom..
2011. nov. 21. 11:02
 13/22 anonim ***** válasza:

Háát..sztem próbáljátok meg h orálisan nyomjátok végig, akkor nem kell gumi sem, és ha nem lankad le, akkor valszeg a gumitól van.

Amúgy hány kiló vagy, sportolsz vmit? A mozgáshiánytól és a súlyfeleslegtől is lehet. Persze ha 60-70 kiló vagy akkor tárgytalan ez a kérdés:)

Vagy még egy ötlet...amikor először történt ez veled mostanában, akkor az az utáninál nem voltál túl görcsös, h nehogy megint előforduljon? Mert ha netán ezen filóznál, attól is lankadhat.

2011. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
súlyommal nincs gond az biztos, kondiba járok heti 2x ahozz se szedek semmi szir-szart...orálisan végigmegy a dolog azzal nincs probléma, lehet tényleg a gumi lesz a probléma akkor mikor fel kell húzni teljesen leül az izgalmi szintem azt már vettem észre..:/
2011. nov. 21. 11:14
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen, ismerem az érzést:/ A bnőd nem akar esetleg inkább fogamzásgátlót szedni? Vagy mindenképp ragaszkodik a gumihoz? Ülj le vele beszélgetni, mondd meg neki h a gumi miatt feszült vagy, próbáljatok ki vmi mást. Biztos meg fogja érteni. Arról nem is beszélve h gumi nélkül 100x jobb.
2011. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Fél a teblettától mert a rokonságában sok rossz tapasztalat volt vele. Volt aki elhízott meg volt akinek 3 hétig vérzése volt tőle.. De csak az a fura nekem, hogy előző kapcsolataimban nem volt baj a gumival most meg hopp így előjött, ezért nem értem..
2011. nov. 21. 11:27
 17/22 A kérdező kommentje:
Meg hát úgyse erőltetnék rá olyat amit nem szeretne
2011. nov. 21. 11:29
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát erőltetni nem is szabad. Ha nem akarja úgysem tudod rávenni. Akkor nemtom:/

Annyit tudok javasolni h próbálj meg ellazulni közben, nem gondolni a gumira, élvezni a dolgot. Próbáljatok új pózokat, hátha az némi újdonságot hoz. De ha ezek sem segítenek, akkor mindenképp beszéljétek meg a dolgot, mert ha mindig lankad, akkor annak előbb-utóbb rossz vége lesz:/

2011. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki a Pharmatexet, az van krém és kúp formájába, igaz ez úgy a legbiztosabb, hogy attól függetlenül nem élvezel belé, mert itt nagyobb a hibaszázalék, de nem tudom nektek jó lenne-e, mert a kúp is felolvad, bekrémesedik, aztán majd elkezd folydogálni, esetleg, ha megpróbálnátok, lehet nektek beválik, esetleg a hüvelygyűrű, én nem próbáltam, de ezt nőknek kell felhelyezni aktus előtt, női óvszer!!! [link]

[link]

2011. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Majd valamit nézünk, de hátha rendbe bírom tenni fejben a dolgot barátnőm megértő eléggé..:)
2011. nov. 21. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!