Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Methandienone-től lehet...

Methandienone-től lehet részleges merevedési zavarom, ha igen mennyi idő múlva múlhat el?

Figyelt kérdés
Vettem 300 Methandienone-t LaPharma cég csinálja, 10mg-ot de az utóbbi időben azt vettem észre h nem úgy állna a cerka ahogyan kéne, r-d-e igy szedtem napi 3at kb 130-150et szedtem be belőle, de amint észrevettem h ez van, abba is hagytam azonnal, szerintetek ettől lehet merevedési zavarom ? Illetve ha igen, mikor állhat vissza normálisan a tesztoszteron termelésem ? 22/f több szteroidot nem szedek mert nagyon megijedtem valami legaláis termékkel esetleg meglehetne gyorsítani a folyamatot hogy vissza álljon a szervezetem az eredetibe ?! Hülyék illetve nem hozzáértőek kíméljenek !
2011. jún. 21. 21:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve kis diosgenin-re gondoltam hátha gyorsítja a hibát vagy nemtudom :\
2011. jún. 21. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet, és sose múlik el teljesen, de javul majd idővel.
2011. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 °:Amigo:° ***** válasza:
81%

"Hülyék illetve nem hozzáértőek kíméljenek !"


Nos a hülye az Te vagy, a hozzáértő meg én.

Talán előbb kellett volna kérdezned....

22 évesen erre nincs mentség. Remélem így marad és nem szaporodsz tovább. Épp elég hülye van már így is.

2011. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!