Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enantat Tesztoszteron novelo...

Enantat Tesztoszteron novelo injekcio? Testepites.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az Enantat Tesztoszteron novelo injekciorol? 16 eves vagyok, koromhoz kepest igen erett. Ha normal adagokat hasznalnek heti 1 alkalmalommal akitol vettem annak ajanlasa szerint (ert hozza) akkor barmifele mellekhatasa lehet? O egy kuranak mondja az egeszet nemtudom hany het tartozhat abba bele. Hosszutavon lehet valami szovodmenye egy ilyen kuranak es ha igen akkor milyen? Errol a szerrol csak jot hallottam es ha tenleg annyira tokeletes lenne mint ahogy mondjak (ami lehetetlen) akkor megerne megvenni.. Lenne egy aszisztens aki beadna minden heten.

A valaszokat elore is koszonom es lehet normalisakat ne butasagokat!


2011. nov. 28. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
te masszívan hülye vagy?????????? illegálisan szerzel be drogokat(nem kábítószer értelemben)?????????? azt sem tudod mi van benne!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amúgy nem mellesleg így is annyi tesztoszteron tombol benned éppen, hogy baromira nincs szükséged még többre


ja és az asszisztens, aki beadná neked, remélem a sitten végzi, meg az is aki eladta

2011. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uristen!Erre nem is gondoltam volna. Akkor teljesen mindegy nekem ilyen nem kell eleg volt ez valaszbol! Maradok a rizsnel es a csirkenel.;)
2011. nov. 28. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

ha csak szimpla tesztoszteron akkor egy kis heresorvadás bejátszik

ugyanis ha tesztoszteront viszel be, akkor a szervezeted leállítja a termelését, sőt ha sokkal többet mit kellene, akkor a szervezeted visszafejleszti a heréidet (logikus, hiszen túl sok tesztoszteront termelnek)


aaz már csak hab a tortán, hogy fogalmad nincs mi van benne igazából

2011. nov. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!