Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés szempontjából...

The_Situation kérdése:

Testépítés szempontjából káros. E mind a potenciára mind a test bármely pontjára a tesztoszteron fokozó készítmények ha igen akkor annak milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
Momentán én a (Tribulus Maximusra) gondoltam most, remélem mindenki tudja ki a gyártó.
2011. márc. 12. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen termékek szedésének egyetlen célja és értelme, hogy az amúgy lankadó tesztoszterontermelésű (azaz 40 körüli, illetve afeletti) testépítők hormonszintjét helyrepofozza, hogy az izomnövekedés optimális maradhasson. Viszont aki fiatal és eleve normálisan magas a tesztoszteronszintje, annak semmiféle bónuszt nem ad, teljesen felesleges.

Különösebb mellékhatásról nem tudok, viszont csakis középkorúaknak érdemes szedni, előtte értelmetlen.

2011. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár abban, hogy nincsenek mellékhatások, korántsem vagyok biztos, de amennyiben vannak, hamarosan valaki úgyis kijavít, a hormonkészítmények terén nem mozgok otthonosan.
2011. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 clint ***** válasza:
izzadás, amely gyakran olyan szagu mint a tabletta. Amúgy semmi mellékhatás, ez egy gyógynövény és nem is növeli annyira a hormonokat, hogy az bármiben észrevehető legyen legalábbis tizen-huszonévesen.
2011. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!