Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van az, hogy a péniszem...

Mitől van az, hogy a péniszem makk részén egy piros, pattanásszerű valami alakult ki?

Figyelt kérdés
Tényleg, úgy néz ki, mint egy pattanás.. Az lehetséges?
2011. nov. 30. 00:10
 1/6 anonim válasza:
Nem tom nekem is van valami ojasm...
2011. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valami fertőzés, ami csak nemi közösülésnél lehet összeszedni. Irány a bőrgyógyászat, amíg kellések tömkelege el nem áraszt
2011. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez baromság, h csak szexuális úton kapható el..

Lehet, h aképpen is, de nem CSAK úgy, és már csak azért sem, mert 1,5 éve vagyok együtt a párommal, soha nem csaltuk meg egymást (és ezt bizton állíthatom!!), és eddig ilyen nem volt.

Egyébként voltam bőrgyógyászaton, mert csak nem hagyott nyugodni ez a dolog.. Ott pedig felírtak egy krémet. Azt mondták, h amennyiben nem jön helyre, vissza kell menni és h ez csak egy ilyen kis piti fertőzéses valami. pl. akk is kialakulhat, ha vki koszos kézzel nyulkál hozzá.

2011. dec. 7. 13:06
 4/6 anonim válasza:

És irtó sok van ugye?

Egyenletesen elosztva..

2012. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lehet,hogy gombás fertőzés KANESTEN krém!Hüvely váladéktól!
2012. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 petyka111 válasza:
kandida, és a nődtöl kaptad.
2014. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!