Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Januárban voltam urulógusnál...

Januárban voltam urulógusnál és azt mondta hogy nincs semmi gond de amióta ott voltam nagyon érzékeny a bal herém és néha enyhén fáj vagy csak érzem de nem érzek benne csomót eleinte hererákra gyanakodtam de nem tom mit gondoljak 16 éves vagyok?

Figyelt kérdés

2011. dec. 6. 16:53
 1/2 tetris ***** válasza:

Ha január óta fennáll ez az állapot, ami ugye majdnem egy éve már, akkor érdemes lenne mégegyszer megnézetni magad az urológián. Ha ennyi idő alatt se múlt el az érzékenység, akkor lehet egy makacs gyulladás a háttérben.

Mivel nő vagyok, annyira nem értek hozzá, de az én nagyobb fiamnak is voltak ilyen panaszai. Elmentünk az urológiára, ahol kiderült, hogy a bal heréjében összecsavarodtak azok a kis vezetékek, amik az ondót vezetik. Az orvos ügyesen kimaszírozta/eligazította neki, azóta sincs semmi gondja.

Akkor azt tanácsolta az urológus, hogy amikor örömet szerzel magadnak, akkor mindig engedd ki az anyagot, mert ha bent marad, az okozhat ilyen megtekeredést.

Jobbulást kívánok!

2011. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra. Inkább menj vissza az orvoshoz és mondd el neki a félelemeidet.
2011. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!