Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végbél tájékon szemölcs nőtt...

Végbél tájékon szemölcs nőtt ki. Olvastam az interneten, hogy HPV-vírusgyanús lehet.8 éves kapcsolatom van, nem volt más partnerem. Megcsalásnak mennyi az esélye? 25/F

Figyelt kérdés

2011. dec. 16. 23:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, hozzáteszem, nem homoszex dolog, mert egyszerűen átterjedhet a péniszről. Ott a körülmények kedvezőbbek. Mondják, hogy nem vezethető vissza, mert évek telhetnek el. De azért az esetemben eléggé visszavezethető. Állítólag nyál is elég, vagy tárgyakon lévő testnedv.
2011. dec. 16. 23:58
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha valóban HPV okozta, akkor az elég gyanús. De szemölcs sok mindentől lehet.
2011. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mármint a félre...kefélés?
2011. dec. 17. 00:02
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem értelek.
2011. dec. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az emberek jelentős része fertőzött HPV-vel. A párodnak még előtted volt nemi kapcsolata? Mert akkor simán lehet, hogy még onnan van a dolog, csak most jött ki.
2011. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én sem! Tegyük fel, hogy HPV. Az szexuális úton fertőz. KÉt párról van szó, nőről és férfiról. Ha a férfi tudja, hogy mással nem kefélt, akkor a nő kaphatta csak el másik f.szitól, vagy nem egyértelműen?
2011. dec. 17. 00:07
 7/23 A kérdező kommentje:
De 8 év eltelt, 8 év, ritka hosszú 8 év után? Azt is írta egy orvos, hogy akár 3-4 éves történetkor is előfordul, de 8 évig tartott, míg kijött?
2011. dec. 17. 00:09
 8/23 A kérdező kommentje:
Amúgy neki volt más, de 9 éve, elméletileg. (Idősebb)
2011. dec. 17. 00:10
 9/23 anonim ***** válasza:

hpvinfo-n olvasgass:)

Szerintem nem biztos, hogy csal a barátnőd, felesleges lenne letámadnod ezzel, mikor még azt sem tudod, hogy HPV-d van-e vagy sem.

2011. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha HPV, es te tenyleg nem voltal senkivel, akkor igen valoszinu, hogy a lany volt....

De mielott felhuzod magad, menj el vervetelre. 8 evig tenyleg nem lappangana a HPV. De lattam olyan borbetegseget, ami genetikai eredetu, es apro borkinovesek jelennek meg a peniszen, szemeremajkakon stb. De teljesen normalis, es nem fertozo.

2011. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!