Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez betegség lenne, és ha...

Ez betegség lenne, és ha igen, lehet vele csinálni valamit?

Figyelt kérdés
Még kamasz koromban alakult ki, hogy önkielégítés után, pontosabban ejakuláció után nagyon könnyen felfáztam, nem kellett hozzá hideg, 20 fokban is megtörtént, ezért utána gyorsan betakartam a lábamat, hogy ezt megelőzzem. Ez megmaradt felnőtt koromra is, ezért nagyon gyakran zoknit viselek szex közben, viszont ha valami miatt nem így történik és nem tudom a lábamat meleg takaróba dugni, ismét felfázok, ami fájdalmas vizeléssel jár kb. fél órán keresztül. Van másnak is ilyen problémája? Mi lehet ez és mit lehet tenni?
2011. dec. 18. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyent még nem hallottam.

Elsőre az jut az eszembe, hogy keringési zavarod van.

Elmegy a vér a hasi részre, meg a nemi szervhez, aztán már nem jut elég vér a lábadba ahoz, hogy melegen tartsa.

Lehet hülyeség, de elsőre ez ugrott be.

2011. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:

Azt mondom, keress egy jó orvost és nézesd meg magad! Azt

még megkérdezném, hogy fél óra alatt totál elmúlnak a pa-

naszaid és a következő szexuális aktivitásig semmi nem

hozza elő újra őket?

2011. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen elmúlik a következő aktivitásig, és akkor is csak úgy jön elő, ha a lábfejemet nem tartom melegen. Hát szerintem is orvos lesz a dologból.
2011. dec. 18. 22:37
 4/4 szamo77db ***** válasza:

Nagyon különös a problémád, tényleg az lesz a legjobb, ha

orvoshoz fordulsz! Én sem hallottam még ilyesmiről.

2011. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!