Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 hónapja kb. voltam sérv...

1 hónapja kb. voltam sérv vizsgálaton. Megtapogatta a heréimet is, hogy megnézze van-e heresérvem, de nincs. De a heredaganatot ki tudta tapintani, vagy ilyenkor csomókat nem is keresnek?

Figyelt kérdés
Mert félek, hogy hererákom van. A sérvet néző orvos megnézi, hogy van-e valami rákos elváltozás? Mert nem tudom...
2011. dec. 19. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
További vizsgálatokra küldött? Mert ha daganatot tapintott, kell hogy küldjön további vizsgálatra! Minden sebész , urológus végig vizsgálja a nemi szervet, ha vizsgálatra megy hozzá a beteg, főleg, ha műtéti beavatkozás szükséges a sérved miatt
2011. dec. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit nem értesz a kérdésen?? Mondom nincs sérvem.
2011. dec. 19. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de az félreérthető, hogy voltál sérvvizsgálaton, de nincs sérved. Akkor miért mentél? Vagy csak úgy gondoltad, hogy van? Számomra az a furcsa, hogy elmész úgy egy vizsgálatra, hogy nincs előzménye.
2011. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. Úgy gondoltam, hogy van.
2011. dec. 19. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok, így értem. Hál Istennek nincs sérved. Ha bármi előrehaladott betegséged lenne azt tapintással is érezte volna az orvos. (keményedés, csomó, ...)Mivel nem volt, így nem küldött más vizsgálatra az orvos, tehát megnyugodhatsz. Minden esetre érdemes rendszeresen önvizsgálatot tartani és ha bármi változást érzel, akkor vissza kell menni a dokihoz.
2011. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!