Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sípol a fülem. Tegnap figyelte...

Sípol a fülem. Tegnap figyeltem fel rá, amikor nagy volt a csend. Ez halláskárosodás, vagy mindenkinél így van?

Figyelt kérdés
Régebben sokat hallgattam mp3at, hangosan. Magas frekvenciájú hangot hallok. Most ez mindenkinek így van, vagy ez halláskárosodás? Az a baj már figyelek rá, és hallom. Eddig is lehet volt, de nem figyeltem rá. Mit lehet tenni? Örökre így marad? Ápolhatom? Süketséghez vezet?
2011. dec. 23. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el a fül orr gége szakrendelésre aki elfog küldeni hallás vizsgálatra ez után többet tudsz majd.

Én zajos helyen dolgozom nekem is ugyan ilyen van a hallásom nem romlott de Én is ilyen állandó sípolást hallok. Betagen nevű gyógyszert írták ki de nem igazán javult!

2011. dec. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Halláskárosodás

Ennyi, szokj hozzá, az agyad egy idő múlva kikapcsolja ezt a frekit, és akkor nem hallod mindig


Orr-fül-gégész nem sok mindent tud vele csinálni

2011. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most, hogy feljött a téma, én is hallom :(

pedig ma még nem


:)

2011. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!