Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Férfiak! Milyen gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Milyen gyakorisággal visztek haza párotoknak virágot? Akár egy szál rózsát is?

Figyelt kérdés

Illteve kedves Nők, a párotoktól szoktatok kapni ilyen meglepetéseket? Ha nem, mivel próbáljátok őket rávenni, hogy ez milyen jól esne nektek?

22/nő


2009. júl. 29. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam vinni neki virágot, ha valami ünnep van. De pl. van olyan, hogy sétálgatunk erdőben, vagy utcán és onnan szedek neki egy kis csokorra valót. Szokott neki tetszeni. Vagy például nem virágot viszek neki, hanem egy tábla csokit, vagy bonbont.


(26, ffi)

2009. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éves. (41/F) :P
2009. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én két éve vagyunk együtt a párommal, a kapcsolatunk elején többször is kedveskedett rózsával...csak szegény nem azt a hatást érte el, amit szeretett volna, mert igaz, a szándéka nayon aranyos volt, a rózsának nem tudtam örülni, mert semmi haszna...nem lehet velekezdeni semmit...vázába teszem, elszára, aztán lehet kidobni...a virágoknak sosem örültem, mert az csak addig tart, amíg megkapom....azóta a párom inkább csokoládét, plüssállatkát vagy ékszert hoz, mert azokat lehet hasznosítani :) a csokit imádom megenni, a plüssfigura nem hervad el, hanem megarad örökre, az ékszert meg viselhetem és büszkén mutogathatom (persze nem várok el tőle drága ékszereket, a bizsunak is nagyon örülök :) nem vagyok az a tipikus nő)
2009. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nagyon örültem a virágnak is, ha kaptam. El nem vártam, mert vannak fontosabb dolgok is (nem pénzen megvehetők), de jól esett, ha az exem azzal várt a vonatnál (távkapcs volt), vagy ha beültünk valahova, odajött egy virágos, és vett. Szerintem ez romantikus dolog, eszem ágában sem volt arra gondolni, hogy "jaj, elhervad" (amúgy én meg szoktam szárítani, és megőrzöm :D ).

De ha valaki azt mondja, hogy "egy szál virágot nem kaptam x éve", azt általában nem úgy kell értelmezni, hogy konkrétan a virágot hiányolja, hanem nagyobb baj van a kapcsolatával, a figyelmesség általános hiánya a férfi részéről.

2009. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Jó megoldás a plüss, vagy a bonbon is. A lényeg, hogy gondol rátok. :-D
2009. júl. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!