Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez vizelet tartási probléma...

.schwulbini. kérdése:

Ez vizelet tartási probléma lehet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szóval eléggé fura, nem állandóan tart ez, hanem csak wc használat után, szóval mindig rendesen csinálom amit szoktak, de mikor elteszem, vagy utána fél 1 percre, mindig jön még ki, nem sok, csak kicsi, és annyira írritáló, meg kényelmetlen, vmi sejtés ?

köszi előre is :)



2011. dec. 29. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nem sok? Pár csepp? Ha pár csepp akkor nincs probléma, miután pisiltél rázd meg,így kijön az a pár csepp ami a csőbe maradt.
2011. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen az meg van, de olyan érzés mintha már nem kell, de még jön szóval, még ki tudom "rázni" de pl. utána ha várok vagy pl. fel húzom a nadrágot akkor is jön még és érzem és újból elő kell vennem és újból kirázni..
2011. dec. 29. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali!



Sajna a "férfiműszer" már csak ilyen. A prosztata a csövelés befejeztével befejezi az agyból az ingerátvitelt, és zárja a húgycső útját is a hólyag felől, mivel a prosztatát működtető ún. "felső PC-izmok" (M. PuboCoccygeus) elernyed. (Ennek a pénisz tövét körkörösen körülölelő izomcsoportnak az alsó részei meg a széklet átengedéséért felel, azok az "alsó PC-izmok" és a végbélnyílást ölelik körül. Működési elvük uaz, tehát ha megfeszíted vmely izomcsoportot, akkor amit az körülölel, elernyed, s átengedi annak tartalmát.)

Miután az idegrendszered által leadott inger megszűnik, a prosztatában megszűnik a nyomás, a kiskapu zárul a hólyag felől is. AZONBAN!!!

A prosztata NEM ÉRZÉKELI azt, hogy a CSŐBEN MARADT-E VMI, emiatt te (és minden fiú & férfi) kirázod az egyébként "S-alakot" formáló járat VÉGÉBŐL a bennemaradt vizeletet, majd elrakod a brét, amialatt az teljesen elernyed. Ekkor ernyed el TELJESEN a húgycső izmos fala is, nyugszik meg, s tud belőle szabadon el- ill. kifolyni a húgycső KÖZÉPSŐ ÉS FELSŐ SZAKASZÁBÓL IS a benne rekedt vizeletcseppek!!! Ez zavar téged is, és még rengeteg srácot, s férfit, pedig NINCS SEMMI BAJUK! :-o CSAK A HÚGYCSŐ FELSŐBB RÉSZEIBŐL KB. FÉL-1 PERC, MIRE MINDEN TELJESEN KIFOLYIK! :-O

(A spermánál uez a szitu.)


Fel a fejjel, Pajtás, nincs neked semmi bajod! :- D

(Éppen ezért hiába mennél uro- ill. andrológushoz, nem fog tudni veled mit kezdeni. Légy egy kicsit türelmesebb önmagaddal és NYUGI! :-] )

Maradj ott egy picit a vécécsészénél/piszoárnál, várj egy picit, s amint elkezd kijönni a maradék, akkor a fitymád fel-lehúzogatásával + enyhe préselő, masszírozó fogással, mozdulatokkal ki tudod nyerni a benne rekedt mennyiséget.



Boldog Új Évet Kívánok 2012-re! :-)

Üdv: EE

2011. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyfokú ismeretterjesztő válaszodat :)


Viszont kívánom !:)

2011. dec. 29. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
NiMi! ` ((:-)
2011. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még megkérdezném, hátha tudod rá a választ, hogy nem tudom hogy van a legtöbb fiúnál, de mi az az inger amire feláll nekik, szóval pl. már képre, vagy ilyesmire. xD nekem nincs ezzel bajom. csak kíváncsi vagyok a fiúk véleményére is.
2011. dec. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!