Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ennyi kopaszodó 20...

Miért van ennyi kopaszodó 20 év körüli fiatal srác?

Figyelt kérdés
szoktuk nézegetni a barátnőimmel a pasikat és azt vettük észre hogy sok pasi kopaszodik 20 évesen sőt még 20 alatt is miért van ez ?mitől lett ez ilyen gyakori jelenség ?

2012. jan. 1. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyes embereknél a hajzselé használata hajhullást okoz, valószínűleg ez állhat a háttérben.


[link]

2012. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zora242 ***** válasza:
91%
Genetika és örökletesség első sorban. Másodsorban pedig a nem megfelelő hajápolás.
2012. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Problem? ***** válasza:
93%
Vagy a rengeteg stressz ami körülöttünk van én is elkezdtem kopaszodni 20F
2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 b_smart ***** válasza:
91%
Meg sapkát sem hordanak, mert cziki! :)
2012. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%
a felerősödött sugárzásokról nem is beszélve...
2012. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Genetika és a hajkozmetikumok is, részben. Viszont az ember génállománya nem változott akkorát mondjuk 100 év alatt, mint amekkorát a hajas és a kopaszodók egymáshoz képest vizsgált aránya.

Ugyanakkor a pocsék minőségű élelmiszerek előretőrése, a mai kaják tápanyaghiánya, a népbetegségszerű krónikus vitaminhiány annál inkább. És ez mindenre kihat, a hajra is.

2012. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

sok maszturáblás amikor is a tesztoszteronjuk a magömlés során átalakul DHT-vá (dihidro tesztoszteron) ami a hajhagymákra hatással van


és innét a mondás hogy a kopasz pasik jobbak az ágyban, mert hát ugye nekik magasabb a férfia hormon szintjuk, azaz férfiasabbak jobb a teljesítőképességük

2012. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. genetika

2. régebben mániájuk volt a zselézés

3. ha nem az előző ketttő fojton sapkába jártak /a nap 24 órájából 23on rajtuk volt/

2012. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RockyCellar válasza:
100%
Szerintem mikor télen is a mínuszokba sapka nélkül járnak mert nem szeretnék elb*szni a bezselézett hajukat mert ciki. Engem nem érdekel ki mit mond a sapkámról télen, de legalább nem fázik a fejem és a hajam se hullik ki, lehet örökség is bár faterom már 48 éves és már alig van haja mert fiatalkorában ő is legénykedett.
2012. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!