Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetélést vissza lehet...

A körülmetélést vissza lehet valahogy csinálni?

Figyelt kérdés

4 éves voltam, mikor a szüleim elvittek orvoshoz részleges fitymaszűkülettel... enyhébb módon is meg lehetett volna oldani, de a doktor úr beetette őket, hogy a legjobb lesz a teljes körülmetélés(pedig nem, csak a se.ggfej orvosnak kényelmesebb), és most nincs fitymám. Anyumékkal egyébként tervezem hogy egyszer elbeszélgetek erről, hogy nekik mi a véleményük, és hogy látják az egészet, de még nem vettem rá soha magam... az a lényeg, hogy most - a tények tudatában - rohadt módon sajnálom a péniszem, mert nem volt szükségszerű a metélés.


Olvastam egy fórumon(nem tudom melyik, egy a sok közül), hogy létezik valami féle plasztikai beavatkozás, amivel felmetszik és megnyújtják, vagy fogalmam sincs mit csinálnak a bőrrel, de valahogy visszacsinálják a fitymámat. Létezik ilyen? Ha igen, mi a neve?


2012. jan. 8. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Egészségesebb fityma nélkül,és semmi hátrányod nincs belőle.
2012. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén ***** válasza:
Úgy értem, a plasztikázásról nincs fogalmam.
2012. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben van a nemi életem, boldog párkapcsolatban élek. Az a gond, hogy egyszerűen nem érzem természetesnek, és ez engem zavar. Röhögjetek ki.
2012. jan. 9. 21:23
 4/9 bánomisén ***** válasza:
38%

Hahaha... (Bocs, kérdező, te kérted :-)


Semmi természetellenes nincs ebben, nyugodj meg.

2012. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk helytelennek tartom hogy csak úgy a dokik kidobálnak alkatrészeket a testi gépezetből :D de nem gáz
2012. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

22:18

Lényeges szerepe végülis nincs, ráadásul kisebb eséjjel kapom el fityma nélkül a fertőzéseket, nem lesz soha "túrós". Ezért néhány "orvos" időt és energiát spórol meg vele, a pácienseit átvervén, mivel viszonylag egyszerű művelet.


Egyébként ilyen kérdésnél mindenki egyöntetűen azt írja, hogy nembaj, jó így ahogy van mert csak előny, de ha valaki megkérdezi hogy körülmetéltesse-e magát, rögtön óva intik tőle :D Picit hitelesebb lenne a vélemény, ha legalább ide egy picit vegyesebb válaszok érkeztek volna :D de megpróbálom így elfogadni magam ahogy van, már úgy sem tudok ellene tenni semmit ...:)

2012. jan. 11. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Hali!



Bevallom őszintén, érdekes, és ezekkel az általad leírt érzésekkel, vággyal belegondolva elég szokatlan a kérésed, kedves Kérdező. Ugyanakkor valahol megértelek, és úgy érződik, mintha nálad egy ebből kifolyólag keletkezett feldolgozatlan lelki trauma állna a háttérben, amivel nem bírsz megbirkózni. Él7sz te boldog párkapcsolatban, akárhány évesen, te mégis valahol csalódott és boldogtalan vagy legbelül, mert vmit elvettek tőled, lemetszettek rólad akaratod ellenére, és erről NEM is TE dönt7tél.


Azt tudnod, kell, mégha kitart az elszántságod amellett, hogy újra legyen fitymád, SOHA NEM FOGOD VISSZAKAPNI UAZT, ami veled együtt nő7ett volna meg a brédre! Amit kap6sz, -- ha sikerülne is valóra váltanod a vágyadat -- az hasonlítani fog rá, de sosem lex uaz igazán. Másik lesz. Vmi új.



Van itt a fórumon egy állandó hozzászóló rajtad kívül, aki hozzád hasonlóan "gyászolja" fitymáját, amit kb. egyidősen veled metszettek le róla akarata ellenére. Itt a fórumon csak "kérgesmakkú"-nak ismerjük, mert állítása szerint kikérgesedett a makkja, foltosodott, hámlott... stb. Az ő anyját is "rászedte" az orvos, ezért ő gyűlöli miatta. Néhány fórumon feltételezem az édesanyja is megszólal, siratván elveszített fiát emiatt a ballépés miatt.

KÉRDÉSEIM:

_ Te nem érzel semmi haragot szüleid iránt amiatt, hogy az orvos uúgy beetette őket?

_ Megkérdez7M, milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

_ Mikor akarod velük megejteni ezt a beszélgetést?

_ Erről a "traumádról", hogy te ezt így glod, tud-e még vki rajtad kívül, és hogy vissza szeretnéd nyerni a fitymádat? Barátaid, tesók, saját családod (feleséged esetleg)?


A kérgesmakkú srácnak még egy évvel ezelőtt úgy érzem, próbáltam irányt mutatni többféle módszerrel, hogy visszanyerje fitymáját, de a viselkedéséből ítélve egyre inkább nem úgy tűnt, mint aki mindent megtenne azért, hogy visszanyerje a fitymáját.

KÉRDÉSEM:

_ Ha neked is mutatok pár, nagy vszséggel jár6ó ösvényt, mennyire vagy elszánt a célod véghezvitelében?



MÉG AMI ÉRDEKEL:

====~====~====~====~====

_ Hány éves vagy most?

_ Mióta vágysz fitymára?

_ Miért nem érzed magad teljesen megelégedve azzal, amid "lett"?

_ Voltak-e kellemetlenségeid, rossz élményeid a fitymátlanságodból adódóan? (Akármi.)

_ Emléxel még a körülmetélésedre?

... >>> Hol volt helyileg?

... >>> Hogy élted te azt meg?

... >>> Utána milyen volt az életed?



_ Hogy látod? Vérpuca vagy húspuca a tiéd?

_ Mennyi (fitymádnak nevez7ő) maradék bőr maradt a péniszeden? (Petyhüdt és merev állapotra is kíváncsi vagyok...)


_ Milyen elképzeléseid vannak a fitymád újraalkotásáról? Hogyan kívánnád ezt jelen állás szerint véghez vinni, megvalósítani?

_ Ennek megvalósításához mit gondolsz? Nagyságrendileg mennyi pénzre lenne szükséged? Milyen valutában gondolod ezt? (Félreértés ne essék, nem fitymát kínálok pénzért, mindössze érdekelnének a gondolataid, vélekedésed e témával kapcsolatban.)



Várom válaszaidat.

Üdv: EE

2012. jan. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem a kérdésre kell választ adni, lehető legjobb tudásunknak megfelelően és nem harmadik, virtuális személyről és anyukájáról beszélgetni, akit nem is láttunk.


Én is szeretném visszacsinálni, a TLC tugger eddig az egyetlen, ami segíthet, de ez több hónap, több, mint egy év összesen, ha az ember az egész makkot befedő előbőrt szeretne megint... szóval elég hosszú eljárás, amiben az orvosok nem nagyon szeretnek segíteni (csonkolni azt viszont szeretnek ám, nagyon)... szóval nehéz, de nem lehetetlen. Minél fiatalabb korban kell elkezdeni...

2012. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Ja, és az egész egyszerűen nem igaz, hogy jobb a fityma nélkül, én egész életemben csak rosszul jártam emiatt. Öltözőkben, csajjal, meg amúgy is... stb
2012. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!