Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ettől lehet prosztata gyulladá...

Ettől lehet prosztata gyulladásom?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok nagyon kívántam a sexet és soha nem kaptam meg barátnőm se volt soha ,sokat önkielégítettem és sokat stresszeltem , már 1,5 éve be van gyulladva a jobb herémel együtt, ha önkielégitek fel se áll nagyon és egyből el akarok élvezni is ,elélvezés fáj , szerintetek hasznos lenne eben az esetben elmenni egy öröm lányhoz hogy kielégitsen , mert azt monda haverom hogy ez lehet a bajom ,

és az baj hogy sokat cigizek,és sportolok is (boksz ) ezeket lehet csinálnom???



2012. jan. 14. 20:24
 1/10 A kérdező kommentje:

a prosztatám a jobb herémmel együtt van begyulladva ,

örömlányra azért gondoltam mert barátnő most nem jöhet szóba

2012. jan. 14. 20:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem "játszanék" a helyedben a prosztata és heregyulladással,és nem örömlányhoz,hanem urológushoz mennék.Ha baktérium okozza a gyulladást,és nem kezeled ki,nagyobb problémáid is lehetnek.Később szeretnél normális szexuális életet,ugye?
2012. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A prosztata gyulladás nem szégyellnivaló,de nagyon fontos kezeltetni.Ha elmentél a dokihoz,utána fogyassz tökmagolajat-vagy kapszulát,vagy fűrészpálmát.És a c-vitamin + cink is nagyon fontos a prosztatának.
2012. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

én se akartam eddig húzni a dolgot sokszor voltam urológusnál nem is egynél, és kaptam már többféle antibiotikumot ,baktériumot nem találtak először másodjára találtak egy olyan baktériumot az ondómban ami a torokban szokott lenni arra is adtak antibiotikumot ,nem hívtak vissza megnézni utánna hogy van e benne vagy nincs, orvos azt mondta ússzak és hogy már nincs gyulladásom ez annak az utóhatása helyre jövök csak úszak lazuljak el,hittem neki úsztam pihentetem napi 1 önkielégítés vagy még annyi se , semmi cigi semmi alkohol nem javult vissza mentem , mondta hogy igazam van még mindig be van gyulladva , ondót néztek megint baci nincs benne,

2012. jan. 14. 22:06
 5/10 A kérdező kommentje:

orvos azt beszélte pszihés , vissza megyek hozzá , de már nem tudom mit gondoljak , tökmagkapszula megvolt,c-vitamin és cink meg volt ,


köszi a válaszokat

2012. jan. 14. 22:09
 6/10 A kérdező kommentje:
mondta is az orvos hogy lassaban gyógyul mint vártuk
2012. jan. 14. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:

leginkább rovoshoz kellene sürgősen elmenni, mielőtt maradanndó kéárt szenvednél

ezekből nem lehet csak úgy, kezelés nélkül felgyúgyulni

2012. jan. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

uh, most végigolvastam

hát nem riigyellek

gondolom több rovosnál is jártál már

2012. jan. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha baktérium okozza,nagyon fontos a sok folyadék,és a sok(!)C-vitamin,mert ezek kimossák a megtapadt kórokozót.Sokaknak a vörös áfonya is segít ebben.(C-vitaminból minimum(!)1000 mg,de én ilyen esetben többet vennék be(a felesleg kiürül a vizelettel,és olyan kémhatást eredményez,amiben a baktériumok nem maradnak életképesek).
2012. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tamas_001 válasza:

FONTOS:

Baktérium feltehetőleg azért nem mutatható ki az ondódban, mert non-bakteriális gyulladásod van, azaz baktériumok okozzák a gondot, de azok nem tenyésznek ki. Továbbá sok labor eltérő értékeket használhat a tenyésztés során, mikor megállapítják a baktériumok jelenlétét. Érdemes lenne Pesten magán laborban aerob és anaerob tenyészetet csináltatnod és kérni azt, hogy a baktérium-csíraszámot is írják le a leletre! FONTOS: tenyészet előtt legalább egy 4-5 nap önmegtartóztatás javasolt, hogy összegyűlhessen a sperma, és releváns (megfelelő) eredményt kapj!!!

Fontos lenne azt is tisztázni a Donné-próba segítségével, hogy van-e genny (pyuria) a vizeletedben. Ezt csak prosztata masszázs utáni méréssel dönthető el!!!

Még valami: ne hangoztasd, hogy sokat stresszelsz, mert a mai urológiai gyakorlatban erősen tartja magát az a meglehetősen elfogult, buta és dilettáns nézet, hogy a prosztatagyulladást a fiataloknál az esetleges stressz okozza. Ennek fontos, hogy ne dőlj be és ne hagyd hogy beléd magyarázzák a gyulladásod lelki eredetét.

Ha a helyedben lennék, én mindenképpen megpróbálnék még egy orvoshoz elmenni, persze magánrendelőbe és nem adnám fel, amíg meg nem gyógyulok! Mindezektől függetlenül persze kerüld az alkoholt, a cigit, és merj segítséget kérni pszichológustól is ha úgy érzed, hogy most már sok lesz a stresszből. Hidd el, segíteni fog. De a prosztatagyulladásod és a stresszelésed közt feltehetőleg nincs összefüggés.


u.i.: nem vagyok orvos, csak egy 22 éves egyetemista. Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2012. márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!