Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdvözletem. Lenne egy olyan...

Üdvözletem. Lenne egy olyan kis problémám, hogy létezik e olyan, hogy egy férfinak nincs orgazmusa szex közben, után?

Figyelt kérdés
Nincs semmi nem betegségem, nincs merevedési zavarom, Egyszerűen a szex Kimerülésig tart, és nem orgazmusig. Ez alatt a kimerülés alatt nem 10-30 percet értek, hanem 2-3 órát. Nagyon örülnék ha egy szakértő orvos írna nekem pl egy E- mailt, Akivel konkrétabban is beszélhetek a dologról.19 éves vagyok.
2012. jan. 16. 23:27
1 2
 11/13 Horváth Kristóf válasza:
Nekem hasonló problémám van.Amikor a párommal vagyunk, orálisan kielégitem, aztán ő engem,de viszont utána lehetetlen,hogy elmenjek.Eltelik 2-3óra és egyszerűen a közelébe sem vagyok, de ez az előző barátnőimnél is igy volt.Volt, hogy nem is éreztem,hogy elmentem.Mellesleg sosem drogoztam, nem iszok, és nem is cigizek.Orvosnál is voltam, de azt mondta szervi baj nincs, inkább lelki dolog.
2012. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Pszichológus?

Megfogadom a tanácsodat.

2012. jan. 18. 16:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor is háziorvos vagy urológus első körben. Ha másnak nem volt szervi baja, az nem jelenti azt, hogy neked sincs, tehát a kivizsgálással célszerű kezdeni; utána pedig az orvos esetleg tud neked TB-re beutalót adni pszichológushoz.
2012. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!