Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » így érthető hogy nem állt fel?

így érthető hogy nem állt fel?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok egész este nem aludtam egy kicsit se pedig próbáltam közbe ki mentem elszívtam pár szál cigit fél óránként kb, el fogyott kb 17 szál ,közbe sexre gondoltam az este folyamán ,meg ideges is voltam reggel 5 kor úgy döntöttem kiverem hátha elalszok utána ,nem akart felálni egyátalán és teljesen puha volt de elkezdtem verni és kb, 20 másodperc és elélveztem az ondó se akart kijönni úgy nyomtam ki belőle ez normális ilyen esetben vagy aggódnom kéne ??

2012. jan. 18. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Abszolút. Csoda, hogy nem áll fel, amikor...

1.) Ideges és feszült vagy,...?

2.) Kialvatlan vagy,...?

3.) Vmi bajod van, csak nem tudod mi az, ami frusztrál téged...?


... és ha ez még nem elég...


+1.) Taccsra vágod a keringésed, nemcsak a cigivel, de (főleg azzal, no meg) mindezzel? :-o


Kell ez neked? >:-o



Annak, hogy nem tudsz aludni vsz. háttérokai is vannak. Inkább azon tűnődj el, milyen volt a tegnapi napod?

_ Mi olyan történ7ett, ami foglalkoztatott téged, s nem hagyott aludni!?

_ Ittál-e kávét, kólát vagy vmi egyéb koffeinest, pl. energiaitalt?

_ Megbántottál-e valakit vagy bánt-e téged valami?

_ Jó napod volt vagy szokás szerint xar?

...stb.


És ilyen fiatalon miért cigizel? Nem érzed jól magad nélküle?



Üdv: EE

2012. jan. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát gondolkoztam egy lányon hogy miért szemezett velem és miért csinált hülyét belőlem a hátam mögött, tegnap egy közeli hozzám tartozót temetünk , egyébként prosztata és jobb here gyulladásom van már 1,5 éve ,cigizni szeretek mert lenyugtat
2012. jan. 18. 06:58
 3/7 A kérdező kommentje:
meg ittam nutridrinket ami ilyen tápszer rákosoknak is adják pl. abból megittam 3 db
2012. jan. 18. 07:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"prosztata és jobb here gyulladásom van már 1,5 éve"

1,5 éve?!? Az orvos mit mond? Vagy nem voltál még orvosnál?

2012. jan. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Áhám. Tehát a "xar az élet!"-felfogás zavart itt (is) be.

Emellett bőven volt min agyalnod az éjjel.

Akkor axxem nem is csoda, hogy nem tudtál aludni, bár szerintem te ezt ptosan tudtad, max nem akartad, nem merted kimondani vmi miatt. De nem elég, hogy minden "összejött" itt neked, te még dobtál rajta egy lapáttal, mer' nem volt neked elég ennyi.



Nézd. Őszintén sajnálom, hogy ennyi mindenen xtülmentél, bár nagy vszséggel neked most nem mások sajnálkozására lenne szükséged. Igaz? Azonban egyvmit megtanultam az Élettől:

"SOSE MENTSD MEG AZT, AKI NEM AKAR MEGMENEKÜLNI!"

(Cigi, pia, drog, öngyilok.)

Csak egyvmin meg én kezdtem el agyalni,... nem-e SEGÉLYKÉRÉSI szándékkal írtad te ki valójában ezt a kérdést most ide pár órával ezelőtt!? S:-s


Üdv: EE

2012. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kérlek ne dohányozz
2012. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem bántásból...de a kérdésed is kapkodva írtad...merő feszültség vagy...valami miatt baromi stressz alatt vagy...az a legkárosab...


nézz olyan csaj után, akinél jó vagy, sőt imád...na az majd rendbetesz...


egyébként nyugi, ez, amit leírtál, mulandó...


aludd ki magad, élj nyugodtan, hajts a muffra...minden rendbejön..

2012. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!