Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggel kopasz este nullás?

Reggel kopasz este nullás?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy minden reggel borotválom a hajam, de ojan gyorsan nő hogy pár óra mulva már látszik és este már nullás. Arra lennék kíváncsi, hogy akiket látok mér mindenki csont kopasz, gondolom ne mborotválják óránként. Ha tudnátok segíteni mit lehet tenni annak érdekében hogy teljesen kopasz maradjon legalább 1 napig a fejem azt nagyon megköszönném.
2012. jan. 23. 16:47
 1/4 senorytta válasza:
HÁt szerintem csináld azt hogy elötte ugye hoszú a hajad vagyismegnött használj gyógysampont addig amig a hajad nem lesz kb 10 centi és egynap mosd meg vagy 3szor és utána vágd le ezel a cserélhető végű hajvágoval. és lehetöleg ha mész utcára amig a gyógy sampon nem hat addig ha mész ki vegyél fel sapkát vagy valamit!!!!! Ha kérdezhetem cigarettázol mert ha igen akkor az lehet az oka.. sok sikert hozzá
2012. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lol az előzőnek mi baja van ? :D

Nekem se bír ki egy napot.

Szerintem nem lehet vele semmit csinálni, gyorsan nő.

2012. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


elsőnek: A hajamat nem növesztem 10 centire, mert minden reggel borotválom. Az a baj vele hogy pár óra mulva már ojan mint a csiszolópapír, csúnyán fogalmazva. Arra keresek ötleteket hogyan lehetne egész nap tükörsima.


másodiknak: Énis így gondolom, cask feltűnt, hogy van akinek tükörsima a feje és nem kell sűrűn borotválnia. Nekem még borotválás után is látszik pedig full bőr az egész. Arra az a tippem, hogy a bőröm túl világos a hajamhoz képest.


De hátha valaki tud ez ügyben segíteni valamit.

2012. jan. 25. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj hogy egészséges a fejbőröd , az hogy ilyen gyorsan nő a hajad és gondolom és az arc szőrzeted is , azt jelenti hogy egészséges férfi vagy.
2012. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!