Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szűz férfi hordozhat lappangó,...

Szűz férfi hordozhat lappangó, illetve férfiak esetében tünetmentes nemibetegséget?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
pl az AIDS-t máshogy is meg lehet kapni.. tűvel... vagy másképp is.. nemfeltétlenül kell drogosnak lenni hozzá..
2009. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
persze hogy hordozhat. Elég ha munkahelyen/suliban, akárhol bemész egy koszosabb wc-be ahol nincs túl nagy tisztaság, összefogdosod a kilincset stb-t és utánna összefogdosod a péniszedet... Akkor elkaphatsz sokmindent pl: akár gombát is
2009. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de én olyasvalamire gondoltam amit nem látszik s nincsenek tünetei de ha szexel az ember akkor a partnere viszont elkapja...
2009. máj. 28. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nem igazán lehetséges, szóval ne aggódj.
2009. máj. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A trichomonas férfiak esetében eléggé tünetmentes, viszont vécédeszkán keresztül is terjed. Azt tanácsolom, hogy mindig alaposan moss kezet - ahogy az egyik ismerősöm mondta: előtte fontosabb, mint utána.
2009. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, még kettő. Az egyik a gomba, ami szintén nem csak nemi úton terjedhet, a másik pedig a herpesz, amit a saját szádról is a péniszedre vihetsz a kezeddel. Szóval mielőtt hozzányúlsz, alaposan moss kezet!
2009. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben inkább a terhességtől félnék!
2009. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!