Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? A barátom beteg!

Mit tegyek? A barátom beteg!

Figyelt kérdés
A Párom kényszeresen vakargatja a fejbőrömet a tömpe kis körmöcskéivel. Ha elkezdi, nem tudja abbahagyni, csak ha már sírok és kiabálok vele. Nem tudom, mit tegyek! Hogyha kérem, hogy hagyja abba, akkor kis ártatlan hangocskákat kiadva érzelmileg zsarol! Beteges kényszere, hogy vérzésig vakarja a kinövéseket a fejbőrömön... Kérlek, segítsetek!
2012. jan. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Lapát. Nem tudom, mit vársz tőlünk.

2 lehetőség van: a) elmegy pszichiáterhez a kényszercselekvéssel, ha magától képtelen teljesíteni a kérésedet

b) kirúgod, mert leszarja, hogy neked rossz

2012. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mus musculus ***** válasza:

Azt a k*rva... Én ilyet még az életben nem hallottam. Még ha a sajátját vakarászná...

Mondd meg neki, hogy mégegy ilyen és egyenes út vezeti a pszichiáterhez, utána pedig az egyedüllét felé.

2012. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A baratodnak van egy nagyon rossz szokasa, amirol lekell szoknia! Ehhez akarat es kitartas kell, nem pedig egy szakember, akarat ero!
2012. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kényszerbeteg a párod.Orvos neki!Nem normális!később mit csinálhat még veled az ilyen!?na erre gondolj!
2012. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:DDD aztakvaélet, súlyos.
2012. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!