Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok, és nőies...

17 éves vagyok, és nőies melleim vannak. (gynaecomastia) Elfog múlni vagy plasztikai műtét szükséges?

Figyelt kérdés
Kb 15 éves korom óta nagyobbak, nőiesebbek a melleim, mindenki azt mondta, hogy ez a serdülőkorral jár és hogy el fog múlni. Most 17 és fél vagyok, szerintetek mennyi az esélye hogy elmúlik?

2012. jan. 28. 23:21
 1/5 anonim válasza:
sportolj és naponta csinálj fekvőtámaszt!
2012. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elmehetsz a háziorvoshoz, nézze meg, de biztos hoyg elmúlik. Szokott ilyen akamaszoknak.Hamarosan kinövöd.
2012. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy elmúlik, mert már 3 éve nem merek elmenni nyáron strandra, meg konditerembe se...
2012. jan. 28. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A gynaecomastia leginkább újszülöttkorban, kamaszkorban, illetve idős korban jelentkezik. Minden fiúnak vannak a férfi nemi hormonok mellett (tesztoszteron) női hormonjai is (ösztrogén), mely többek között a mellek növekedéséért felelősek. A betegség fő kiváltó oka, hogy felborul a szervezetben a férfi és női nemi hormonok aránya.
2012. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne elmenned orvoshoz, bár elmúlhat, nekem is azt mondták hogy majd elmúlik, aztán kiderült hogy egyéb probléma van a háttérben, ami máshol is problémát okoz a szervezetemben.
2012. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!