Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a gond, ha "lehámlott...

Mi lehet a gond, ha "lehámlott" a makkomon a bőr?

Figyelt kérdés
Kis tűszúrás szerű alig észrevehető piros pöttyöcskéket, vettem észre a makkomon amik miniatűr puklik voltak, tapintással is csak annyit lehetett érezni, hogy durvább azon a részen. Nem viszketett nem éget, semmi tünetem nem volt ezen kívül. 2 nap alatt lehámlott, és most már nincsenek pöttyöcskék/puklik, ugyanúgy sima mint régen, csak az egész piros azon a részen ahol ez volt és most kicsit viszket.mi lehet a gond? elmúlik vagy forduljak orvoshoz?
2012. febr. 4. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg orvosnak.
2012. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
közben elkezdtem dokit keresni. Budapesten tud valaki normális orvost aki nem 10 000 Ft ért csinál egy 20 perces vizsgálatot, mert ezen most ledöbbentem hogy az egyik enyit kér érte
2012. febr. 4. 21:02
 3/7 bánomisén ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, az a tuti. Lehet, hogy gomba, vagy allergiás vagy az óvszerre, vagy isten tudja, hogy mi okozta ezeket a puklikat, jobb, ha beszélsz orvossal.
2012. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bánomisén ***** válasza:
Nem muszáj magándokihoz menned, bármelyik bőr- és nemigondozóban meg tudnak vizsgálni, csak vidd a TAJ-kártyádat.
2012. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, a segítséget, azért ha valaki tud megbízható urulógust normális áron, akkor annak megköszönném.
2012. febr. 4. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
jött a mókus
2012. febr. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne urológushoz menj, hanem bőrgyógyászhoz!
2012. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!