Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiytmafék műtét előtt normális...

Fiytmafék műtét előtt normális az hogy vérvételre és konzultációra is küldenek előtte? Nincs ez túlbonyolítva? Egy rövid 2 perces műtétről hallottam csak.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez MINDEN mütét elött igy van, enélkül semmit sem lehet elvégezni.
2012. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hmm mi ez a műtét?..pontosan,bocsi csak a kisfiamnak is fitymaszűkűlete van és nem nagyon engedi,hogy felhúzgáljuk neki és szeretném ha elkerülnénk az ilyen műtéteket ,de egyenlőre nem történik változás..azért kérdezem..ő mg csak 3.5éves..
2012. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban kisműtét, de a véralvadás miatt szoktak labort kérni. Amúgy nem bonyolult, bár nem 2 perc, hanem 10.
2012. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem nem küldtek el sehova. Esztékába bementem, bementem az urológiára, mondtam a panaszt, lecsekkolták, kérdezték, hogy allergiás vagyok-e valamire, mondtam, hogy nem, 2 hétre rá adtak időpontot, és elvégezték a műtétet.


A műtét annyiból állt, hogy félmeztelenre levetkőztem, kaptam 2 injekciót (érzéstelenítőt), betettem a fülest a fülembe, majd hallgattam a zenét. A műtét kb 10-15 perc volt. Párszor még így is éreztem ahogy vágja el a fitymám és ahogy szórja át, majd köti össze a varrattal.

( A varratszedés rá 3 hétre viszont halálos volt (főleg hogy kiesős varratok voltak benne ))


Ha esetleg akarsz kérdezni valamit, privátban írhatsz.

( 2 hónapja műtöttek) 17/f

2012. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ok,igazából nekem nincsenek titkos kérdéseim,mert én lány vagyok-jobban mondva anya..eddig nem foglalkoztam ilyenekkel csak van két kisfiam és most napi dolog ez is..és a nagyobbik 3.5 éves nem nagyon hagyja eme műveletet... amit jelen helyzetben nem értek,hogy 17évesen,hogy jön ez elő,hogy kell ilyen...?..valami kiváltja vagy csak meg akartál szabadulni tőle..

mivel nekem nincsen ilyen..így nem tudhatom nektek ez milyen..én csak annyit tudok ha nincs jól karban tartva akkor gondok lehetnek..begyullad stb..

2012. febr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy jöhet létre, hogy ahogy kamaszodik a gyerek, meg tudja hogy a töke nem csak p*silésre való. Így voltam én is. Elsőnek nem figyeltem mert azt hittem teljesen normális, majd egy másfél éve ahogyan elkezdtem olvasgatni itt a "Férfiak egészsége" kategóriát, láttam ilyen fityma szűkület/rövid fék problémákat. Aztán megnéztem a panaszokat és a rövidfék igazodott is ( azaz ha lehúztam a bőrt, akkor a makk előrehajlott).


Nekem ha lenne fiam, csak akkor vinném urológiára, hogyha fitymaletapadása van (a fityma rávan tapadva a makkra, így nem lehet lehúzni a bőrt), vagy olyan fitymaszűkülete, amit szemmel lehet is látni és zavaró is. Ha meg tud rendesen vizelni, nem mondja, hogy lenne valami gond, akkor hagynám élni az életét, majd kamaszkorában rákérdeznék, hogy minden rendben van-e.


Remélem nem mondtam nagy hülyeségeket, a 17/f-es válaszoló voltam.

2012. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!