Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség nagyon félek? 16...

Lee12 kérdése:

Segítség nagyon félek? 16 éves fiú

Figyelt kérdés

még nem volt nemi életem meg semmi de ma észrevettem hogy a makkom hámlik

nézegettem ilyen kérdéseket és azt írták ez gombás fertőzés vagy csak kiszáradt

gomba nem hinném hogy lehet mivel nemi életet nem élek és minden nap megmosom szapannal és leöblítem vízzel

mi lehet ez?


2012. febr. 6. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
a szappan szárítja a bőrt. kend be krémmel és ha múlik pár nap után, menj el dokihoz
2012. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Gombás fertőzést nem csupán nemi élet során lehet elkapni. Elkaphattad a wc-n is akár, vagy egy kézfogás során. Ha egy másik fiúnak már van gombás fertőzése, elég megvakarnia odalenn... aztán kezet fogsz vele, és már készen is van, te pedig viszed a sajátodra. A túlzott tisztálkodástól is kaphattál, feltéve, ha kényszeresen mosod. A szappan mindig is a legjobb mosakodószer volt, de sajnos szárítja a bőrt. Használat után mindig kend be magad egy kis testápolóval. Gyógyszer és táplálkozási rend szintén kiválthatta. Véleményem szerint nincs ok aggodalomra, de természetesen a panaszok ha nem múlnak, vagy súlyosbodnak, doki...

2012. febr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

úúúúú:S akkor ma már kenem majd testápolóval

1. válaszoló nem értem ha elmúlik akkor miért menjek orvoshoz?

ha nem múlik le akkor értem hogy el kell de ha elmúlik akkor nem értem miért mennék el? csak kellemetlenség lenne szüleimnek elmondani:S

2012. febr. 7. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy kellemetlen. Ha nekem van valami problémám, rögtön szólok apumnak. Ő százszor jobban tud mindent mint bármelyik barát.


Nekem is szokott párszor hámlani, én nem gondoltam bele, hogy aggódni kéne. Hámlik 3-4 napig, néha én szedem le hogy gyorsabban lejöjjön, majd elmúlik és minden MaKK egészséges :D 17/f

2012. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úú megnyugtató :D nekünk nem ilyen közvetlen a viszonyunk
2012. febr. 7. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, igazad van. *nem* kimaradt. Szóval, hogyha nem múlik

bocsi

1voltam

2012. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmi gond:) köszönöm mindenki válaszát
2012. febr. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!