Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vanília szagú a spermám. Ez...

Vanília szagú a spermám. Ez normális?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Valamint az baj, hogyha nem teljesen fehér? Inkább olyan szürkés fehér és az sem mindig. Valamikor teljesen átlátszó. Ezek normális dolgok?
2012. febr. 15. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hatással van rá mit eszel/iszol. Annak függvényében lehet más. Ha pl sok kávét keserű.. ha sok gyümölcsöt édes.. pl..
2012. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

na figyelj a spermának nem csak szaga hanem íze is van ami az étrendtől függ és normális ha ilyen az étrended

[link]

2012. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó értem. És az normális, ha nem teljesen fehér? Inkább olyan szürkés fehér és az sem mindig. Valamikor teljesen átlátszó. Ez is normális?
2012. febr. 15. 22:10
 4/17 anonim válasza:
ha első menetnél átlátszó akkor nem biztos hogy normális, de ha a többinél akkor igen mert ha nincs elég spermád "raktáron" akkor szokott átlátszó lenni, vagy egyáltalán nem is jön semmi persze ez a sokadiknál fordulhat elő
2012. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális, nem vagyunk egyformák, így az is különbözet, amúgy van benne valami, hogy az étrend befolyásolja.
2012. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk ilyen marad, szerintem el is adhatnád.
2012. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
:)
2012. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze, vaníliaszagú... :D
2012. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

mit ettél az utóbbi 2-3 hétben hogy vanuliaszagú? :o


ez engem is érdekelne

2012. febr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

általában a használattól függ a színe...ha napokig, sőt, hetekig nem volt magömlésed, akkor bizony igen érdekes színeket produkál...ezért van az, hogy ilyenkor egy térdelős kuncsat esetleg nehezményezi...


de egyébként normális használatnál előfordul, ha nem is átlátszó, de nagyon opálos...


íze, illata? majd ha valaki azt mondja de jóóó! imádom, akkor őt kell szerződtetni...

2012. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!