Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ejakuláció után fájó vizelés?

Ejakuláció után fájó vizelés?

Figyelt kérdés

Volt már rajtam kívül is valakinek olyan, hogy néha (véletlenszerűen) maszturbálás után pár perccel erős vizelési ingere lett, elment wc-re, és vagy 30 perceket ott szenvedett, mert "égett" a makkja, és kis részletekben, cseppekben, mire elmúlik? Hogy lehet rajta segíteni? Az urológus, akihez elmentem, megvizsgálta a vizeletemet, és ezt mondta, minden rendben, majd elmúlik. A baj az, hogy már fél éve fennáll a probléma.

Tipp, tanács?


2012. febr. 23. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha orvos látta, nagy gond nem lehet. A vizelési inger mindenkinek megvan, ez egy örökölt dolog, a húgyvezeték így tisztul meg a közösülés utáni esetleges bemászó baktériumoktól. Viszont épp a közösülés sikere érdekében, még tart a merevedés, és megakadályozza, hogy oda vizelj, ahova nem szabad. Vagyis egy időnek el kell tellnie, de amúgy meg kikerülhetetlen. Ne görcsölj rajta, ez egy természetes állapot. És valójában nem tart fél óráig.
2012. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, nem voltam érthető . D Van, hogy ejakuláció után 5-10 perccel erős vizelési ingerem lesz (tökmindegy, előtte voltam-e), tudok is pisilni. Majd utána elgezd csípni a makkom, ilyen égető érzés, és olyan, mintha kéne még pisilni, dehát ugye nem tudok. Akkor jó csak ha leülök a WC-n és elengedem magam, de nem jön semmi (ülve nem tudok pisilni.). Ha felállok 5 perc múlva, akkor tudok pisilni. Ezt 4x-5x eljátszom, utána múlik el. EZEn igenis görcsölök, és tökmindegy mit mond a doki, tudom, hogy ez nem normális : d
2012. febr. 23. 18:26
 3/26 anonim ***** válasza:
14%

pedig ez normális...az orvos is mondta...az előző válaszoló is...és én is megerősítem.

ez mindenkinél így. hidd már el..

2012. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

A csípő, égő érzés nem normális.

Menj dokihoz.

2012. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A korod érdekelne kérdező, mert amúgy ugyanez a szitu velem is kb fél éve...csak én még nem voltam orvosnál vele. Nekem még úgy lehet ilyenkor segíteni a helyzeten, h langyos vagy éppen meleg vizet folyatok kis sugárban a makkomra a csapból és úgy elindul könnyebben a vizelet.


F/29

2012. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2012. febr. 28. 11:24
 7/26 anonim ***** válasza:
Talán az is lehet, hogy a módszered a rossz. Lehet, szorítod, gyötröd, rángatod. Nem tudom. A túl szűk cuncimókus is megviseli a kiskandúrt. Tehát csak fínoman...
2012. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Érdekes a problémád. Azért is érdekelt a korod, mert ilyen fiatal korban még nem hallottam róla. De ha orvos mondta, h semmi baj, akkor ne aggódj.


F/29

2012. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta hogy semmi baj, elküldött haza azzal hogy "nem olyan rapidak a fájdalmaim, ha továbbra is fennáll, akkor majd alaposabban kivizsgál". Tudná milyen ez akkor nem így állna hozzá szerintem... na mindegy, most azóta nem volt ilyen, remélem nem is lesz. Csak az a baj, hogy pl. most is két hét után jött elő.
2012. febr. 28. 18:34
 10/26 anonim ***** válasza:
Én ismerem az érzést. Ajj maga a kínok kínja de szerintem természetes. Nem mindig van ilyen max ha sokszor rántottam rá egy nap vagy hatalmasat lőttem. Egy dolgot lehet vele tenni ki kell bírni:D Vagy tartsd vissza a wc-zést amígy el nem múlik a kellemetlen érzés és csak utána menj, bár elég nehéz olyankor:D
2012. aug. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!