Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hintőport szabad tenni a...

Hintőport szabad tenni a péniszre (meg a makkra)?

Figyelt kérdés

Fehér pöttyök vannak a makkomon és a feletti bőrön

After shavet használtam miután szörtelenítettem, hogy ne legyen kiütéses, de valahogy úgynézki oda is került.

Légyszives aki tud segíteni az válaszoljön.

Köszönöm:)

Különben ezek faggyú mirigyek amik elmúlnak állítólag ennyit már énis tudok, de inkáb arra vagyok kíváncsi hogy szabad-e kezelni addigis hintőporral az érzékenyebb helyeket.


2012. febr. 24. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
keress fel orvost, a fertőzés ezektől nem múlik el!
2012. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a makkodon van akkor az gombás fertőzés is lehet(ha nem az after shave után közvetlenül jött csak ki és nem múlik el pár nap alatt)! Ha nagyon nem akarsz dokihoz menni akkor tudsz gombásodás elleni krémet kenegetni rá(pl canesten de sok más jó van még). Nagyrészt használ. De ha nem múlik el a kezelés hatására pár hét alatt akkor mindenképp menj orvoshoz.


Hintőport meg a bőr részre rakhatsz de a makkra és a nemi szervre semmiképpen mert annak saját "védelmi rendszere" van és ha teljesen kiszárítod azzal csak a fertőzések juthatnak be könnyebben.

Persze mindezeket látatlanban mondtam szóval ha nincs semmi komoly baj vagy nem ezek akkor azért felelősséget nem vállalok :)))


Gyógyulást!

2012. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Jaj megint ez a keress fel orvost komment.. a falnak megyek tőle.Szerinted ez válasz?szerinted ez tanács?szerinted minden sz arért orvoshoz kell szaladgálni?Milyen ember vagy te?idejössz és minden kérdéshez ezt írod be:menj orvoshoz.Hát VELED kellett volna orvoshoz menni még a születésed elött :)
2012. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem piros pöttyök voltak a makkomon, mert barátnőm borostás volt kissé. először én is azt hittem elkaptam töle valamit, de 2 nap alatt elmúlt.
2012. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
3. válaszoló, vegyél vissza, teljesen felelőtlen agresszív okostojás vagy. Mi van, ha jobban elfertőződik, vagy a barátnőjének továbbadja? Láttam pont ilyen fertőzést (!), de a kezelés a pontos fajtától függ. Ha csak allergiás az aftershave-re, az a jobbik eset.
2012. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen barátnőről írsz, utolsó? Itt barátok leveleznek úgy látom. Ha így mondják, én nem tudom.
2012. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Nyugodtan te7sz hintőport a makkodra és a fitymádra is, nem lesz tőle semmi baja. Ráadásul anyukáink is folyton behintőporoztak odalent mindent anno, mikor még csecsemők voltak, éppen EZÉRT nem értem azt, hogy merül7ett fel kétséged a hintőporozás felől!? :-o

(Ráadásul van úgy, hogy kell is hintőporozni, pl. RKM után javasolják is ezt bizonyos orvosi honlapon urológus szakorvosok, hogy antiszeptikus hatású hintőporral be kell púderezni.)


A másik meg... a faggyúmirigyeket nem kell összekeverni a PPP-kel, amelyek a makkperem Fordyce-pöttyei. Nem ugyanaz.


A harmadik dolog,... a hintőporhasználaton kívül nem világos, mit akarsz megkérdezni tőlünk, kedves Kérdező! Légyszi', egyértelműbben fogalmazz!

Íme a furcsaságok...:


"Fehér pöttyök vannak a makkomon és a feletti bőrön (HOL? A FITYMÁN? A PÉNISZTEST BŐRÉN?)

After shavet használtam miután szörtelenítettem (HOL?), hogy ne legyen kiütéses, de valahogy úgynézki oda (HOVA ODA?) is került."

...ill. "érzékenyebb helyek" alatt PONTOSAN mit értesz? Mert én gondolok egy pár dologra odalenn, de nem tudom, hogy TE mire gondolsz!?


Egyébként hány éves vagy? (Mert azt sem írtad oda...)


Üdv: EE

2012. márc. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!