Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiam vérnyomása 130-136/80-84...

Fiam vérnyomása 130-136/80-84 pulzus 90-94. Ez normális?

Figyelt kérdés
13 éves a nagyfiam,nem tudok megnyugodni,folyamatosan ennyi a vérnyomása,elvittem nagylaborra várom az eredményt,de ha tud addig is valaki valami érdemlegeset mondani,megköszönném...
2012. febr. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Hali!


Abszolút normális. Nem értem mit spilázod ezt túl. Lefogadom, hogy az anyja le7sz a srácnak.


Az ideális vérnyomás felső (systolés) értéke 140-100, az alsó (dyastolés) értéke pedig 100 és 60 közt kell, hogy legyen, ahogy a 90 +/- 30 frekv./perc is pulzus is teljesen normális nyugalmi helyzetben. De ez akármelyik egészségportálon megtalál6ó.


Már ne is haragudj, de mi ez a kóros aggodalom a részedről?


Üdv: EE

2012. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm a válaszod,igen az édesanyja vagyok,talán ezért "spilázom túl" Egyébként ha olyan normális lenne,a háziorvos is ezt mondta volna,de nem így történt... :(((

2012. febr. 28. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért? Mi a gond? A doki mit mondott?

A srác ehhez képest hogy érzi magát?


Egyáltalán mi miatt került orvoshoz/kellett az orvoshoz mennie? Mik voltak a panaszok, és a kísérő tünetek?

Milyen testalkatú, magasságú ill. hány kiló a fiad?


Üdv: EE

2012. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!