Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Canesten krémmel be lehet...

Canesten krémmel be lehet kenni a makkomat illetve makk alatt lévő részt? Hagyjam addig hátrahúzva míg meg nem szárad?

Figyelt kérdés
Nem az a kérdés, hogy biztos ez kell e illetve menjek orvoshoz, hanem hogy árt e az ilyen használat. Köszönöm!

2012. febr. 28. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem gombád van, akkor árt, mint minden feleslegesen használt gyógyszer. (Attól, hogy recept nélküli, még gyógyszer.) Az alapbetegség pedig megmarad, lehet, hogy közben súlyosbodik.


Valószínűleg egyébként nem gombád van, mert a gomba az esetek 99%-ában csak nőknél okoz tüneteket.

Canestent akkor kell egy férfinak használni, ha a barátnőjét hüvelygombával kezelik. Akkor is csak azért, hogy ne fertőzze vissza.

2012. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem bepirosodott a makkom egy része meg alatta lévő rész is. Fájdalom,égés, viszketés nincsen.
2012. febr. 28. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

"a gomba az esetek 99%-ában csak nőknél okoz tüneteket. "


Ekkora marhaságot is rég olvastam már...


Nyugodtan kend be, nem kell megvárni még megszárad, úgyis felszívódik. Ha viszont nem használ, akkor tényleg érdemes bőrgyógyásznak megmutatni.


Egyébként szerintem az oldat jobb, mint a krém, csak eleinte csíphet kicsit.

2012. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!