Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Műtét utáni fájdalom csökkentése?

Műtét utáni fájdalom csökkentése?

Figyelt kérdés

Varicocele (herevisszértágulat) műtét után vagyok 2 nappal, tegnap hazajöhettem a kórházból, de eléggé fáj a műtét utáni heg a bal oldalon az alhasban.

Mozogni lassan, nagy fájdalmak árán tudok, ülni kb 2 órát, aludni 5-6 órát... Fájdalomcsillapítót vettem be, de az sem csökkentette a fájdalmat.

Vajon mennyi idő, míg mérséklődik a fájdalom?

Esetleg van más módja a gyógyszereken kívül a fájdalomcsillapításnak? (pl: jeges borogatás?)

5 nap múlva megyek varratszedésre, és fogalmam sincs egyenlőre, hogy hogyan fogok odáig eljutni...

F/17



2012. márc. 3. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek,nagyon,de elfogsz jutni,hidd el!

Tudom,hogy mit érzel,3 műtétem volt idáig,4 év alatt.

A lehető legerősebb fájdalomcsillapitót vedd be,akár 6 óránként,de nekünk a korházba ha nagyon fájt 4h-ként adták az injekciót!A mozgás sokat segit,hidd el,nekem is mondták,hogy normális kereteken belül minnél többet mozogjak!Minden nap egy kicsit jobb lesz,14 nap múlva már el is felejted a műtétet,jobbulást!!!!:-)

2012. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!