Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megütöttem a heréimet és...

Megütöttem a heréimet és vérzett. Lehet belőle nagy gáz?

Figyelt kérdés
Ma biciklizés közben hirtelen be kellett fékeznem és a fék blokkolta az első kereket és meg a kormányba rendesen megütöttem a legértékesebb testrészemet. Egy ideig nem is bírtam visszaülni a bringára. Mikor hazaértem, csak akkor vettem észre, hogy kivérzett. Most parázok!

2012. márc. 3. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg itt: orvostudakozo.hu

Véleményem szerint pár nap alatt elmúlik és nem lesz probléma. De nem árt nézegetni, és időnként vizsgáld meg (amúgy is javasolt), hogy nem érzel-e valamilyen elváltozást, csomót stb. Ilyenkor sürgősen orvoshoz kell fordulni!

Elég hetente megvizsgálni, most várj pár napot, hagyd gyógyulni.

2012. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hali!


KIVÉRZETT???

Mi? Hol? Melyik? :-o

_ Mit tettél utána, hogy ezt felfedezted?

_ Akkor hogy voltak a heréid ill. most hogy vannak? Most mi a helyzet?

_ Milyen erősen vérzett és milyen színű volt a vér?

_ Vmiféle sérülést fedeztél-e fel a külső nemi szerveid vmeikének felszínén?


_ Hány éves vagy?


Üdv: EE

2012. márc. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A bal herém.

-Megmostam és próbáltam hűteni

-Akkor nagyon fájtak, most már jobb - szerencsére csomót sem érzek

-Nem vérzett erősen, de a fehér alsóneműn rendesen észre lehetett venni a vérfoltokat.

-Felületi sérülés, horzsolás látszódik.

35 vagyok

2012. márc. 4. 08:34
 4/5 anonim válasza:
Amit javasolt az első, az orvostudakozo.hu, nagyon nagyon hasznos oldal! Én is tettem már fel ott kérdést, és fél napon belül válaszolt rá a doki!
2012. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


_ Akkor nem is a heréd vérzett, hanem a herezacsid? Vagy annál azért mélyebb volt a sérülés?

_ Be nem kented semmivel?


Amennyiben felszíni a sérülés, és a fájdalom is múlófélben, akkor talán nincs annyira nagy baj, viszont azért egy komolyabb heresérülést kizáró teljeskörű here-UltraHang nem árt6, arra az esetre, ha továbbra is paráznál, ill. megmarad az érzékenység és a fájdalom, vagy vmi, ami azelőtt nem volt.

De ha megsérültél ott 1x a kerékpár által, akkor nem kéne amúgy se vixxaülsz a nyeregbe!


Am. meg vigyázz magadra! Egyik jelenlegi kollégám szegény pont ugyanígy kaszabolta össze fitymáját serdülőkorában! Ő így szerzett LSA-t (Lichen Sclerosis et Atrophicus-betegséget), amely nála súlyossá fajult, és lega 3 műtétje volt utána, a legutolsó is TKM (Teljes KörülMetélés) volt, mert az addigi helyreállító-preventív műtétek ellenére a betegség tovább rontotta am. is xar helyzetét, így nem maradt sajna más megoldás.


Kerüld az ilyen szitukat ezentúl, és inkább később a célba, mint korábban a vesztedbe... (sérülésbe v. a halálba)! Nem vicc! ((:-o


Üdv: EE

2012. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!