Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik ezek az izék a zacskómon?...

Mik ezek az izék a zacskómon? Menjek vele bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Szóval.. A tökömön ilyen göböcök v nem is tudom mik vannak.... olyanok mint a pattanás ilyen fehér anyag a bőr alatt felduzzad kisebb nagyobb formában... Évek óta vannak ilyenek.. De most megnyomtam az egyiket és kijött belőle aza fehér izé.. De nem mindet lehet kinyomni.. Újak is nőnek kisebbek nagyobbak van amelyik mélyebben van a bőr alatt....Mi ez? Égőzzek vele bőrgyógyászhoz? Mert fél évvel ezelőtt voltam urologusnál más problémával és megnézte a zacsit.. sztem látnia kellett ezeket is.. ezért kérdezem a bőrgyógyászt..

19 éves vok:S


2012. márc. 19. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez bőrprobléma, a faggyúmirigyeid túlpörögnek, túl sok zsiradékot termelnek. Nem kóros, azt hiszem ez a korral jár, ettől van a tinédzserkori pattanásosság is.
2012. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2012. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!