Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mell megnagyobbodá...

Szerintetek mell megnagyobbodásom van (Ginekomasztia)?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy ginekomasztiám van-e vagy "csak" a zsír miatt nagyobbak a mellbimbóim.

184/82kg vagyok kb 1/2 éve fogyózok, már felsőtestre elég jól nézek ki, de idegesít a mellem, hogy nagyobb és kicsit lóg..

Utánaolvastam neten, ott azt írják, hogy a ginekomasztia kitapintható és fájdalmas ha az ember megnyomja.

Nekem 'hálistennek egyáltalán nem fáj és nem is érzek semmi 'daganatot'.

Akinek esetleg volt ilyen, vagy hasonló cipőben jár(t), várom hozzászólását!


Ha ki akarom vizsgáltatni magam, hova menjek? Háziorvoshoz??


Köszönöm a figyelmet!



2012. márc. 23. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet. A háziorvoshoz kell elmenni, és ha úgy látja, akkor befog utalni kivizsgálásokra. Ha szeretnéd még meg is műtik, teljesen ingyenes mert a TB támogatja a ginekomasztia műtétet.
2012. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Máté36 válasza:
Persze csak akkor, ha komoly egészségügyi kockázatok is vannak. Esztétikai beavatkozást nem támogat a tb.
2016. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!