Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület? (már megműtött...

Fitymaszűkület? (már megműtött férfiak segítségét várom)?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

Akik már át estek a műtéten, tapasztalatokat szeretnék kérni.


Sztk-ba vagy maszekba műtetted?

Kinél?

Megvoltál vele elégedve?

Ha maszek mennyibe került?

Részleges, teljes metélés vagy fityma plasztika volt?

Milyen utána?

Hogy működik azóta?

Nem szárad vagy foltos a makk?


Köszönöm szépen!


2012. ápr. 6. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyerekként csinálták. Megműtöttek, utána érzékeny volt, kamilla főzettel borogattuk a fütyköst. Néhány hét alatt teljesen jó lett. A varratok maguktól kihullottak. Rutinműtét, no para.
2012. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

De igazából a felnőtt kori tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2012. ápr. 6. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:
megakarod mütetni magad?
2012. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem mivel nő vagyok :D De a férjem igen vagyis nem akarja de muszáj lenne előbb utóbb !
2012. ápr. 6. 11:47
 5/11 anonim ***** válasza:

#3: megakarod mütetni magad?

Kérdező: "... De a férjem igen vagyis nem akarja de muszáj lenne előbb-utóbb!"


_ Miért is? (Az egy dolog, hogy vkinek fitymaszűkülete van, de ha nem indokolt, mert rendesen hátra tudja húzni, és tixtán tartani, akkor azt nem kell bántani.)

_ Ill. miért nem akarja megműttetni magát?

_ És ő akarná a műtétet vagy TE? (Nem mind1.)


Üdv: EE

2012. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves EE!


Köszönöm a válaszod!

Nos 8 éve vagyok együtt a férjemmel és tegnap előttig nem is tudtam róla hogy gondjai vannak./ de igazából ö se gondolt arra, hogy fityma szűkülete van/.

Azóta jól kikérdeztem, hogy mikor mi fáj.

Mindig is szex közbe ha már felhúzódott a fitymája húzta vissza, mindig is furán néztem rá és meg is említettem neki hogy ezt ö miért is nem szereti?

Tegnap előttig annyit mondott kellemetlen. Fiatal kora óta így van azt mondta, most 39 éves.

Azóta tudom hogy vannak pózok amikben fáj neki, szorító érzés amikor felcsúszik, és mind kiderült amikor fürdik is fáj neki, és óvszerbe is. Ettől függetlenül a szexet élvezi ha azt a megfelelő pózban csináljuk.

Ö mondogatja hogy meg kell műttetni, de nagyon tart magától a műtéttől.

Hát és én is örülnék ha maximálisan tudná élvezni a szexet és teljesen egészséges lenne. Ez gondolom nem gond mert a férjem és szeretem és a legjobbat akarom neki.


Neked voltak ilyesmi fajta gondjaid EE /fitymaszűkület/?

Ha igen hogy műtöttek: szikével vagy lézerrel? Maszekba vagy sztk-ba? teljes vagy részleges volt a műtét , ha volt? Mi a véleményed a fityma plasztikáról?


Köszönöm ha válaszolsz!

2012. ápr. 6. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Hali ismét!



Persze, hogy válaszolok, miért ne tenném? :-D

Eredetileg vixont nem akartam volna belezavarni a témába, mert nekem nem volt szerencsére semmi "ilyen" műtétem, mindössze egy feltapadásom volt, azt is megoldottam anno magam,... vixont voltak már olyanok, akiket elkísértem a műtőajtóig vmilyen formában, és tudom, hogy milyen ez nekik, mennyire szenvednek utána, és milyen érzés ez nekik.

Természetes, hogy nagyon tart a műtéttől, de ne így veselkedjen neki! Legyen magánál, és segíts neki feldolgozni az orvosnál való látogatást, és a műtétet is, de csak olyan mértékben, amennyiben azt ő kéri. Hidd el, sokat jelent az, hogy a férjed mellett állsz. Sokkal könnyebb nekik úgy, hogy vki van mellettük, és várja őket a műtét után, izgul értük. Segít elviselni a műtéttel járó izgalmakat, feszültséget, fájdalmat.


Én abban tudnék segíteni nektek, hogy fel tudom becsülni a szűkület mértékét, és a körülményeket figyelembe véve javaslatot tudok tenni számára, hogy mi lenne ebből a szűkületből a kivitelez7ő megoldás, tehát, segít7ek megállapítani neki, hogy mennyit és hogyan érdemes megmenteni, ha ment7ő, és ha nem akkor mennyit nem!?

A fitymaplasztika nagyon haxnos dolog, de elsősorban ezt gyerekeken alkalmazzák serdülőkor előtt. Vannak felnőttkori fitymaplasztikák is, de ezek orvos-szakmai tudás és hozzáállásfüggő: mit tud és mit AKAR kivitelezni az orvos? (Sajna uis sokszor akaratfüggő lenne 1-1 fityma megmentése is, nem pedig az ő szakmai tudásáé.)



** ** **

Én amondó vagyok, hogyha EBBEN igénybe vennétek a segítségemet, akkor keressen meg a férjed bátran >>priviben, és adjon meg egy SkyPE/MSN-címet benne, így a többi hozzászóló is tud érvényesülni ebben a topikban, s tud haxnos tapasztalatokkal szolgálni. >>Privát meg segít7ek megoldani és eldönteni a kérdést.

ADDIG A TÖBBIEK IS MEGÍR6NÁK haxnos TAPASZTALATAIKAT, és ha RKM-et/Bemetszést (Fitymaplasztikát) végeztek rajtuk, ELÁRUL6NÁK A KÓRHÁZ ÉS OTT AZ ŐKET MŰTŐ ORVOS ADATAIT, ami engem is érdekelne, mert kevés a jó doki, aki betegcentrikus, nem pedig erőszakos, de akik már átestek a műtéteken, és elégedettek jószerivel szégyenszemre megtartják maguknak az információkat, h. más ne jár6son jól, ami sztem pofátlanság a sorstársaikkal szemben. Ők is voltak szűkületesek, és kértek már segítséget, akkor meg TESSÉK SEGÍTENI SORSTÁRSAIKON! >:-o



Üdv: EE

2012. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát ilyen korban már levágni a fitymát,az lehet,hogy rosszabb lesz....nem úgy gyógyul-hegesedik...de ha kénytelen megcsináltatni és minden rendben lesz,akkor sokkal tisztábban tudja majd tartani...
2012. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

OFF: (@ #8)

Nem biztos, hogy le kell vágni. Nem korfüggő az, hogy most metélni kell, vagy metszeni, hanem eset, súlyosság, szorítás, fityma, vmint leginkább..."orvos-szakmai tudás és hozzáállásfüggő: mit tud és mit AKAR kivitelezni az orvos? (Sajna uis sokszor akaratfüggő lenne 1-1 fityma megmentése is, nem pedig az ő szakmai tudásáé.)" Vagyis, ha az orvos annyira metélni akarja, akkor úgyis levágja, beteg vágya/akarata ide vagy oda. Ezért kell az orvost jól megválasztani, és ha már átestél egy ilyenen, s az orvos a te vágyadat, igényedet vette figyelembe elsősorban, akkor az ilyen orvos hírét kell(ene) kelteni, és a jó tapasztalatokat megosztani a többiekkel.

:ON


Üdv: EE

2012. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindjárt én leszek a rossz azért mert érdekkel a férjem.

Zavarta eddig is csak engem nem terhelt ezzel az infóval, vagyis inkább eddig a földbe dugta a fejét!

Felnőtt férfi ö fog dönteni, nem is tudnám és nem is akarom rákényszeríteni semmire!!!!

Én csak keresgélek a netten , érdeklődök, ha úgy dönt akarja a műtétet a lehető legjobb helyen illetve módon legyen elvégezve a műtét!! Úgy érzem ez talán még nem bűn!

Uram bocsáss a legjobb legyen neki mert baromira szeretem és támogatni akarom!!!!!!

2012. ápr. 6. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!