Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ez? Fontos!

Miért van ez? Fontos!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok néha maszturbálok, de az a gond hogy nem tudom felhuzni a makkormről a bőrt.kb félig feltudom utána feszül és nem tudom tovább húzni mert akkor fáj.Még szűz vagyok.Ez fitymaszűkület és körülmetélésre lesz szükségem, vagy miaz?Kérlek segítsetek.

2012. ápr. 14. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nagy valószinüséggel arra lesz szükséged. Minden nap mosnod kell a farkad szappanos vizzel,jol átmosni,öbliteni,megtörölni. Attol még,hogy dugásra van meg pisilésre ugyanugy mosdatni kell mint a honaljad,söt még jobban mint azt. Ne aggodj a doki megoldja :) De onnantol kezdve mossad!!!!
2012. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Én anno fokozatosan húztam hátrébb naponta.Mikor egész merev könnyebben megy akkor kell próbálkozni.Aztán sürűbben kell mosni mert szerintem nekem is attól tapadt le kissé hogy keveset mostam alatta.Ha sehogy sem megy több napos próbálgatás után sem akkor lehet hogy tényleg fitymaszűkület és akkor urológushoz kell menni.
2012. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak mereven próbáltam, én is próbáltam fokoztosan feljebb húzni de nem vettem észre hogy tágult volna.Egyébként a körülmetélés fáj és utána nem rossz érzés hogy a csupasz makkom "mindenhez" hozzáérhet?Mikor próbálgattam felhúzni magamnak volt hogy véletlenül hozzáértem a mmakkomhoz és fájt.
2012. ápr. 14. 00:38
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

szappanos vízzel eszedbe ne jusson!


első meg van hibbanva


amit tenni tudsz, hogy egy kád meleg vízben ücsörögve finoman elkezded tágítgatni, egyre jobban és jobban hátrahúzva, semmiképpen nem erőltetve

ha vízben megy, és kellően szorglamas vagy, akkor megúszhatod a műtétet


ha nem jön össze a dolog, akkor meg fitymaplasztikához ragaszkodj, semmiképpen nem metéltesd magad körül teljesen


egyébként a témában szinte minden nap van ilyen kérdés, érdemes elolvasni miket írtunk korábban, sajnos rendkivül fáraszató 1000x válaszolni ugyanarra

2012. ápr. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Hali!


Annak, hogy miért fáj az a makk ott, ha hozzáérsz, számos oka le7. Gkodj el azon, szüleid vajon nem-e tépették fel a fitymádat a makkodról anno a gyerekorvossal!? Ha igen, akkor le7 meg is van mind a fitymaszűkület, mind a makkérzékenység oka. Persze az is le7, jogy gyulladásban van az egész, azért fáj, és ez nem éppen jó hír.

_ Petyhüdten teljesen lejön? Akkor nem fáj?

_ Mit figyeltél meg? Mikor fáj, mikor csak érzékenyebb inkább?


A szappanos vizet felejtsd el, Tesó, szárítja a bőr, és elősegíti a hegesedést! :-o (...kivéve a "Baba", vagy a "Dove".) Használj inkább bőrbarát tusfürdőt, amely így a serdülőkori hormonális változás után am. is alkalmazkodik a tested átalakult igényeihez! Az a fitymádat sem szárítja, viszont nyújtani ne próbáld fürdővízben!


A teljes körülmetélésre meg nem tudom látatlanba megmondani, hogy szükséged lenne-é, ezt ahhoz, hogy haxnál6ó tanácsot ad6sak neked, előtte ki kéne derítenünk. Nem olvastál tőlem korábbi hszsokat? Millióegyben leírtam még korábban számos kezelési alternatívát, s számtalanszor látok itt újra és újra belinkelgetve pár hasznos topikot is, amelyben használ6ó infókat tettem közzé nyilvánosan. S:-o


Bár, ha kérdésed van, tedd fel nyugodtan, akár itt, akár >>priviben, ha itt esetleg szégyellnéd! :-)

Fel a fejjel! ;-D


Üdv: EE

2012. ápr. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Keresgéltem régebben olvastam róla onnan gondoltam hogy nekem is ez a problémám, de gondoltam nem lehet baj belőle ha én is kiírom.Lankadt állapotban nem próbáltam csak merev állapotban próbáltam tusolásnál felhúzni(ügyeltem közbe ne érje víz)de felénél tovább sose sikerült fennebb húznom. Ha makkhoz érek fáj, de nem hiszem hogy feltépedték a fitymát(meg nem is vagyok zsidó).Persze szoktam mosni, csak a makkot nem és AXE tusfűrdőt használok.Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 14. 14:28
 7/13 anonim ***** válasza:

" szoktam mosni csak a makkot nem" Nem tanítottak meg gyerekként, hogy minden nap ütközésig hátra kell húzni a fitymát és meg kell mosni a szerszámot? Hány éves korodig fürdettek szüleid? Oviban, suliban nem vizsgálták a fütyidet? Mai napig úgy tudom, hogy minden 5 éves gyereket megvizsgálnak az oviban. (Here helyén van e, fityma hátrahúzható e).


Na meg hogy lankadt állapotban nem tudod, hogy hátra jön e teljesen? Nem is értem. Fejtsd már ki légy szíves, hogy mikor ki vizsgálta a kukacod.

2012. ápr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány éves koromig fürdettek a szüleim de nem tudom hogy ez miért lenne fontos.Suliban még 1-2 osztályos koromba vizsgálták de nem jeleztek problémát.És csak én vizsgéltam a kukacom, nem tudom hogy ki kellett volna még vizsgálja.
2012. ápr. 15. 01:14
 9/13 anonim ***** válasza:

no akkor jelezném, hogy lankadt állapotban bizony hátra kell húzni és megmosni a makkot

és ezt szapannal

elmúlt 10 évben nem mostad meg? :o

2012. ápr. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

de ahogy ee írja inkább a szappan hanyagold

na most az axe az nem egy semleges vmi, inkább dove


bár most a makkodnak ess csak neki szapannal, ha egyáltalán hátra tudod húzni

nem büdös?

nem szoktad verni?

2012. ápr. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!