Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ez? Fontos!

Miért van ez? Fontos!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok néha maszturbálok, de az a gond hogy nem tudom felhuzni a makkormről a bőrt.kb félig feltudom utána feszül és nem tudom tovább húzni mert akkor fáj.Még szűz vagyok.Ez fitymaszűkület és körülmetélésre lesz szükségem, vagy miaz?Kérlek segítsetek.

2012. ápr. 14. 00:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Attól,hogy fitymaszükülete van valakinek még nem feltétlenül kell körülmetélni,van fityma plasztika is,ekkor megmarad a fitymád,csak lazítanak a bőrőn.Urologushoz menj el nyugodtan,csak közöld mert sok orvos körülmetélt párti és még ha nem is kellene vagdosni akkor is vagdosna inkább,hogy szeretnéd ha a fitymád megmaradna.Az hogy megvizsgál az orvos még nem jelet semmi,de legalább megtudod mit tudna kezelésként javasolni.Telefonon kérj időpontot tőle,nem kell beutaló hozzá.


De rendszeres fürdés közbeni merev állapotban lévő péniszed hátrahúzásával is fokozatosan tudsz ezen a szükületen enyhíteni,ha rendszeresen hátrahúzogatod amennyire engedni akkor idővel mindig hátrább tudod majd húzni és már nem fáj és nem is feszül a fitymád sem.

2012. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem, hogy meddig fürdettek vagy felügyelték a fürdést, mert furcsállom, hogy aránylag nagyobb korod ellenére nem szoktad hátrahúzni a fitymád. Az esetek többségében ebben a korban már régen játszanak a gyerekek a fütyijükkel, ami segíthet a szűkület, letapadás oldásában.


Mától szokj hozzá, hogy minden este ameddig csak tudod húzd hátra a bőrt és vízzel mosd meg a makkod is!

2012. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én fitymaszűkülettel születtem és ez z egész életemet megnehezítette. 22 éves vagyok és 2 hete metéltek körül. Akik itt írogatnak általában egészséges emberek akiknek fogalmuk sincs min megyünk mi keresztül. Én emiatt egészen kis korom óta súlyos önbizalomhiányban szenvedek és emiatt a lányokkal is 1000x nehezebb dolgom van mint egészséges társaimnak (pedig jóképű, jó testfelépítésű vagyok).


Kérlek menj el urológushoz (sztk) minnél hamarabb akármilyen kínosnak is érzed, ha nem teszed meg ez pokollá teszi az életed! Kérd ki a véleményét, használd az internetet, hogy többet megtudj dologról és mondd el szüleidnek (én csak anyámnak mondtam el de csak műtét után és csk azért mert úgy is kiderül hogy valami nem okés és a segítség jól jön majd).


Ha kérdésed van szívesen válaszolok.

Sok sikert!

2012. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!