Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a hasam. Valami módszer?

Fáj a hasam. Valami módszer?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1órája nagyon elkezdett fájni a hasam.De nem csak úgy,hogy kicsit fáj.Mintha valaki rajta feküdne és nyomná.Mikor picit elmúlik automatikusan iszonyúan görcsöl.Rettenetesen fáj.Heti kétszer vagyok így.Gyógyszert vettem be,de nem hat.Orvosnál voltam,gyomorrontásra tippelt,de az szerintem nem lehet.Valami házi tipp? 16/F
2012. ápr. 16. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj wc-re. Az nem segít????
2012. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a hasad fáj vagy a gyomrod?
2012. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Heti kétszer fáj és orvos gyomorrontásra tippel? Ez elég fura, ha ennyire fáj, akkor annak komoly oka lehet, sürgősen menj vissza az orvoshoz.

Addig is egy melegvizes palack is segíthet az erős görcsön.

2012. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hasam fáj.Nemsegít a meleg vizes palack.Voltam kivizsgáláson is de nem találtak semmit.Orvos is csak olyan..Még mindig ugyanúgy fáj
2012. ápr. 16. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Széklet milyen? Normál? Nyálkás? stb...és hányszor egy nap?
2012. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami gyulladás van a szervezetedben, vagy fertőzés. Nekem például hasnyálmirigy-gyulladásom volt, és annyira fájt, hogy nem tudtam aludni tőle. De az is lehet, hogy táplálkozási zavarod van( nem eszel rendesen). Miket szoktál enni?
2012. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
menstruálsz ??:DDXD
2012. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ő fiú, elég furcsa lenne, ha menstruálna.
2012. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!