Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia műtétet támogatja...

Gynecomastia műtétet támogatja a TB? Van itt olyan esetleg akinek volt ilyen műtétje?

Figyelt kérdés
Ott tartok, hogy ki sem bírok mozdulni ez miatt itthonról, főleg, hogy beköszöntött a jó idő. Önbizalmam nincs, nem, hogy mások előtt, jóformán magamra nemtudok nézni a tükörben... Egy börtönben élek, amit ez a nyomorult betegség kényszerített rám, lassan 5éve. Hiába fogytam le, akkor sem tüntek el, és igy mégjobban látszódnak. Meg kell műtetnem, de nincs rá 500-600.000ft-om és érzem, hogy nem bírom tovább ezt a nyomást. Valahol olvastam, hogy a TB támogatja, de ha nem akkor nekem végem, pedig nem vagyok csúnya srác, és tisztában vagyok vele, ha megműtenék akkor kicserélnének, új ember lennék. Egy önbizalommal teli, helyes, gátlások nélküli, alkalmazkodóképes, társasági emberke, de amíg ez nem történik meg, csak megőrülök a rabságtól, a szégyenérzettől és a depressziótól amit okoz. :( Kérem valaki segítsen!

2012. ápr. 20. 12:51
 1/7 anonim válasza:

Nem igazán ismerem ezt a betegséget. Mennyi idős vagy?

Csak azért kérdezem, mert ha valaki még nem töltötte be a 18. életévét, tehát még fiatalkorú, akkor az olyan beavatkozások, amik felnőtt korban már plasztikai beavatkozásnak számítanának, el kell hogy végezzék TB támogatottan, mivel pszichológiai, személyiségfejlődési problémákhoz vezethet.

Ezt csak onnan tudom, hogy van olyan ismerősöm, lány, akinek kiálló fülei voltak, és TB támogatottan elvégezték nála a korrekciót, mert még nem múlt el 18 éves, és pszichológiai okokra tudott hivatkozni.

Ennek nézz utána, beszéld meg a szüleiddel, házi orvosoddal, ők biztos könnyebben utánajárnak, hogy ez tényleg így van e.

2012. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled. Nálam is ugyan ez a helyzet!!!

Beszéltem egy plasztikai sebésszel, és elmondta hogy támogatja a TB a gynecomastia műtétet! De ehhez a műtéthez be kell tölteni a 18 évet, mert másképp nem végzik el, még szülői beleegyezéssel sem!

Úgy hogy sajna nekem várnom kell még 5 hónapot hogy elvégeztethessem. (Már alig várom :) )

2012. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez egyébként annyira látványos, hogy le kell műttetni?

mert pl. nekem is van zsírfeleslegem a két mellemen, pedig 176 cm és emellé 70 kiló vagyok, szóval nem vagyok kövér, de a mellemen ennek ellenére van kevés zsírpárna...

2012. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne annyira látványos, hidd el nem érezném magam ennyire rosszul a bőrömben. Amúgy már igen elmúltam 18, és tényleg támogatja? Végülis akkor kihez forduljak? Mert azért ez nem olyan egyszerű, hogy oda megyek bármelyik dokihoz és elmondom neki... vagy egyáltalán ki végezné el a műtétet és hol? A pénzzel mi lenne a helyzet, ez hogy működik? Kérlek irjatok még információkat, most egy kicsit fellélegeztem! :)
2012. ápr. 21. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmész a háziorvosodhoz, és elmondod neki a problémád, ő pedig elmondja a véleményét és beutal a megfelelő helyre vagy plasztikai sebészhez ahol elmondanak mindent.
2012. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha nem merem elmondani a házidokimnak? Amúgy 2 hét múlva tudok menni endokrinológiára... Ott van esély arra, hogy megtudjuk beszélni az esetleges műtétet? Mármint, hogy tudnak ott segíteni?
2012. ápr. 22. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia olvastam egy régebbi kérdésed a itt a gyakorin, hogy nagy a melled, csak érdekelne megcsinálták e, ha igen milyen lett, mert nekem is csináltak ilyet de az enyém nem lett valami nagy szám, szinte semmi különbséget nem látok, és amugy támogatta a TB, ezis érdekel?


Szia!

2013. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!