Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafékkel műtöttek,...

Rövid fitymafékkel műtöttek, amikor a varratot távolítják el az nagyon fáj?

Figyelt kérdés

vagy esetleg a cérna magától feloldódik, lebomlik, kidobja a szervezet?


a másik, hogy mivel ápoljam a sebet? A doki azt mondta, hogy kenjem kamilla teával


2012. ápr. 22. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
a doki jol mondta de csak atvagta vagy mi mert ezt nem szoktak varni
2012. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosan nrm monfta el, annyit tudok, hogy leégette a fitymaféket és a végén a sebet varrta
2012. ápr. 22. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
ugytudtam nem varjak de akkor jobblast de kifog esni magatol am varat
2012. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem is most volt rövid fék műtétem 5 napja, nekem az egészet leszedték a makkról és nincs varratom, valami elektromos szikével műtöttek, ami egyből beégeti a sebet, csak minimálisat vérzett, és bekötözni se kellett. hát ha nem rendeltek vissza varratszedésre, akkor elvileg kiesik, vagy felszívódik magától.


én úgy gyógyítom, hogy napi kétszer (most már csak egyszer) kamillateával borogatom, kicsit áztatom.

Utána "Betadine" nevű oldattal beecsetelem, ez fertőtlenítőszer, nem engedi, hogy fertőződjön, begyulladjon, gennyesedjen a seb, nem is csíp egyáltalán, recept nélkül kapható gyógyszertárban, de lehet otthon is van, nekem a zárójelentésemben is benne van, hogy a betadine-nel való ecsetelés javasolt.


miután a betadine beszívódott én még bekenem "Neogranormon" kenőccsel, az segíti, gyorsítja a gyógyulást, hámosít, nem engedi kiszáradni, megkeményedni a sebet. ezt a kenőcsöt nem az orvos mondta, de itt is többektől olvastam, hogy ezt használták, és jót tett, meg pl. a babáknál is ezt használják sokan.

2012. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!