Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez miért van? Megoldható?

Ez miért van? Megoldható?

Figyelt kérdés

Nagyon pattanásos volt a bőröm, elmentem házidokihoz, és ő felírt nekem diane 35 drazsét.Már fél éve szedem még mindig pattanásos vagyok mondjuk kevésbé, viszont észrevettem, hogy megnőtt a mellem elég rendesen,(lassan melltartót kell hordanom) és nem áll fel olyan sokszor a péniszem.3 hónap után elmentem megint a házidokihoz, azt mondta, hogy kell idő, amíg hat a gyógyszer...

17F


2012. ápr. 25. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

hát gratulálok hogy gyógyszerezed magadat.

a diane az nem vmiféle fogigátló?

ne szedd , a bőrdokid nagyon buta lehet, eléggé bezavarta a szervezetedet az a bogyó

2012. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A diane35 pattanásokara való, az igaz, de "mellékhatásaként" fogamzásgátló nőknek. Nekem ezért írták fel, és mondta a doki, hogy a pattanásaim el fognak tőle múlni, ha vannak). El tudom képzelni,hogy férfiaknak is felírják, de elég gázos így. Én nem szedném a helyedben, ha ilyeneket csinál. A házidoki nő, vagy impotens bácsi, hogy nem érdekli, mit okoz neked?
2012. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem a hátamról egy "Lubexyl szuszpenzió" nevű készítmény nagyon jól elmulasztotta a pattanásokat, még bőrgyógyász írta fel, de egyébként recept nélkül kapható, kicsit drága, 3000 Ft.- körül van, fürdésnél kell vele bekenni az adott részt, majd kicsivel később lemosni, mintha szappan lenne. Arcra nem biztos hogy használható, nekem az arcom kivörösödött tőle, szóval oda nem ajánlom, de a külső kezelés (kenőcsök, krémek)jobbak sztem mint a gyógyszerek.
2012. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

H*lye az az orvos, sürgősen állj le vele... Vissza fog állni a hormonháztartásod. Remélhetőleg.


Az életbe többet ne akard magad gyógyszerezni. :) A pattanás hormonális is lehet és táplálkozástól is függ, pl. sótúladagolással, egyéb anyagok, fűszerek, és különösen allergén hatású élelmiszerkiegészítő anyagok fogyasztásával jelentkezik.


Mirelitet, Mekit kerüld, és nézd meg hogy milyen adalékanyagok vannak abban amit megeszel és lehetőleg minimalizáld az adalékolt élelmiszereket, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Mozogj sokat, gondosan nyomd ki a patikat és fertőtlenítsd az arcodat pl. szaliciles alkohollal (gyógyszertárból, nem drága, de csíp).

2012. máj. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!