Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egészségtelen életmód - De...

Egészségtelen életmód - De meddig?

Figyelt kérdés

Enyhén túlsúlyos vagyok , nem mozgom túl sokat(sport semmi), melette még kemény bagós is vagyok és magas a vérnyomásom. Sőt az utóbbi időben szívpanaszaim is vannak, hallom ahogy lüktet ott bent és ordítja hogy nagyon fáj.

A reggeli betonfejfájásom is már-már állandó.23F


Mik az esélyeim , hány évem van még hátra?


2010. jún. 28. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
remélem jó sok,mert párom csak 2 ével idősebb nálad,és ugyanezt az életmódot folytatja...
2010. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy ezen agyalsz, inkább el kéne menned orvoshoz, és persze meg kéne próbálnod egészségesebben élni.
2010. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Most figyelj jól. Minden tőled függ.

Először is. A dohányzásról tessék leszokni. Nem lehet olyat hogy reggel 1 szál, este 1, másnap már csak reggel egy, és ez megy egy hónapig, utána még több is megy. Nem! Elrakod a legmesszebb lévő fiókba, ott marad, vagy kidobod a kukába.

Másodszor, keveset mozogsz. Jó ez hogy így kijelentetted, mert akkor érzed is azt, hogy nem teszel magadért semmit. Ezen is tessék változtatni. Ha van annyi pénzed egy futópadot vegyél, nekem az nagyon bejött, ha nem, akkor csak van egy rövid nadrágod, meg egy rövid ujjú pólód és abban tessék elmenni a legközelebbi erdőbe futni 1 órát. Fogyózásról nem tudok semmit, annyiféle van hogy már sok.

Ha ezeket megcsinálod, bőven van még 50+ éved. Ha nem akkor is lehet annyi, csak akkor nő a műtét szükséglet, és a halál százalékának aránya.

Remélem érthető volt.

2010. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tila_Tequila ***** válasza:
Szeretnél változtatni egyáltalán?
2010. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha nem szeretne akkor egy buta.
2010. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dohányzásról leszokás,étrend változás,diéta,sport!Igy jobbak lesznek a kilátásaid a jövőt nézve;)
2010. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tila_Tequila ***** válasza:
Csak mert az én apám is ugyanezt "csinálja", ő lassan 50 éves, és nem akar változtatni...
2010. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De a kérdező még csak 23...,mi lesz vele 30 év múlva ha igy folytatja?Lehet meg sem éli...
2010. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!