Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki az hogy egy fiú nem akar...

Ciki az hogy egy fiú nem akar ott alul szőrteleníteni? Mindenki csinálja?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 06:10
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne ciki? :) A pasik/fiúk legnagyobb részénél ez nem olyan természetes mint lányoknál, azaz viszonylag kevesen szőrtelenítenek odalenn.
2012. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen, ciki szőrösnek lenni, és visszataszító. Ma a csupasz a divat.
2012. máj. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki,bár a fiatalok többsége csinálja,de kinek mi köze hozzá,hogy te szőrtelenítesz vagy sem. Ez mindenkinek a magánügye.Ha én az uszoda zuhanyzójában látok egy szőrös pasit,eszembe sem jutna igénytelennek titulálni.
2012. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a ciki és igénytelen, ha nem szőrtelenítesz ott lent, hanem az az igénytelen, aki nem tisztálkodik rendszeresen. Szóval ezért ne érezd cikisen magad :) Én lányok vagyok, de én se szőrtelenítek ott lent mindennap. Az a szőr nem véletlenül nő oda, nyilván védelmi funkciója van :)
2012. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
azért a ne szörtelenics címszó alatt, szerintem olyanra gondol a töbség... hogy ne hagyd el dzsungelesedni.. mert az roppan csunya... hanem nem muszály leborotválni... hanem csak le-le vágni belőle időnként...
2012. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki,mert már megy ki a divatból,ha valami közösségi zuhanyzóba mennél ahol férfiak,nem fiúk vannak még magukban ki is röhögnék ezeket a lányos srácokat.Nem valami férfias éppenséggel a tök csupasz sem,sőt szinte már lányos.Ha túl dús lenne,zavarna akkor meg fazonra lehet vágni ollóval is.Azért mert más csinálja neked még nem kell,nem kell majmolmi másokat,ha valamit csinálsz azt saját magad miatt csináld,ne azért mert valaki azt mondta.Nem kell utánzonak lenni.
2012. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
cikinek nem ciki de kényelmetlen és nem higiénikus. meg elönye nem sok van sex közben se
2012. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem ezt egyénnek kell eldönteni. Ne hallgass azokra, akik a babapoposisimaságot ajánlják, se azokra, akik harminc évvel ezelőtt élnek... egy dzsungelban :) úgy hordd, ahogy neked kényelmes, a csajok miatt meg ne aggódj, ha fontos vagy neki, akkor nem ez fog számítani, ha meg igen, akkor még meg kérhet, hogy leborotváld, ha most nem teszed.
2012. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad van,döntse el neki mi a kényelmes,ne másokra hallgasson,és teljsen meg átalakítani se hagyja magát egy csaj által se(erre is van példa).
2012. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 busing válasza:
miért lenne "ciki" ez természetes dolog soha ne a környezeted határozza mega a kinézeted hanem az hogy miként érzed magad jól a bőrödben
2012. máj. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!