Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elmennél egy végleges szőrtele...

Elmennél egy végleges szőrtelenítésre ha nagyon szőrös lenne a hátad?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Végül is miért ne? Ez nem egy fájdalmas műtét és utána rendben lesz az önbizalmad. Sokan élnek ezzel a lehetőséggel, nem káros, csak hát állati drága. De ha belefér szerintem menj el ha nagyon zavar a dolog. De nézz körül árakban, referenciákban stb.
2012. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon szőrös és nem mennék el a világért sem. Vettem epilátort, azzal szőrtelenítek.

Senki nem tudja, hogy hosszú távon milyen hatással jár a végleges szőrtelenítés, mert nem csinálják még olyan régóta. A szőrbe nem lehet belehalni, a bőrrákba meg igen.


Egyébként a barátnőm volt lézeresen, azt hitte, teljesen szőrtelen lesz a lába, de nem lett.

2012. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bakter, most látom, hogy ez férfi rovat. :)

Én azt "akartam" látni, hogy a lábad, és azt hittem, nő vagy. Bocsi, én erre válaszoltam. (2.)

De most, hogy elolvastam a kérdést normálisan... te figyu, a férfi inkább legyen szőrös, mint nem. :) De komolyan!!!

2012. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló 'dilemma',csak az a baj,hogy a lézeres szőrtelenítés bőven nem végleges. 5-8 év alatt ugyanott vagy,ahol elkezdted. Ha végleges lenne,nem gondolkodnék,akkor megérne 300-ezret simán. :)
2012. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!