Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomószerű képződmény a...

Csomószerű képződmény a herezacskóban, mi lehet?

Figyelt kérdés
A mellékherétől herétől elkülönül, a hímvessző alatt van jobb oldalon de a herezacskóban. Néha érzékeny, néha nem és puha. Mi lehet?

#here #csomó #hímvessző alatt
2012. máj. 6. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
NAgy valószinüséggel viszér.
2012. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen.
2012. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hm, ha hereviszér, akkor az baj, hogy a jobb oldalon van. Azt olvastam, lehet akár daganat is.
2012. máj. 6. 22:24
 4/8 anonim válasza:
urulógiára mindenféleképpen menj vele, volt akinek nagy baja volt az ilyen dolgoktól...semmi gond nem lesz, rengetegen mennek oda csak nézesd meg inkább.
2012. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A betegség neve: Varicocele

nagyvalószínűséggel

2012. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, nem akarlak megijeszteni de nekem is ugyan ez volt daganatos elváltozás formájában!

Mindenképpen menj orvoshoz.

2012. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, azt mondta tágabbak a visszerek, mint kellene, később lehetnek vele problémák, de megnézett és kezdődő prosztata gyulladásom van, szóval azért fájt.

Mindenkinek ajánlom, menjen el ilyen esetekkel dokihoz. Megnyugtató! Mindent megnézett ultrahanggal és kis vesekövem van, de az nem gáz! Köszi a válaszokat! :)

2012. máj. 10. 20:41
 8/8 anonim válasza:
Sok dolog lehet, ártalmatlantól a károsig. Javaslom urológus kollégám meglátogatását.
2012. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!