Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis sebek a makkon, aktus...

Kis sebek a makkon, aktus után felerősödnek! Mi ez?!?

Figyelt kérdés

Kis sebeknek tűnnek, nem láttam még ilyet, és nem is tapasztaltam még. Aktus után felerősödnek, mintha felsértené valami a makkom, de lehet hogy csak így reagál ott a bőrön lévő "fertőzés" , a bőr izgatására. nemtudom!

Ha nem szeretkezek, akkor olyan mintha "visszahúzódna" és kezdene meggyógyulni, de mint említettem aktus után megint jelentkezik a probléma.

-nem viszket, de érzékenyebb a makkom aktus alatt.

Megoldás: orvos? nemi élet szüneteltetése?

Nagy lehet a baj?



2012. máj. 7. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az herpesz és rohadtul fertőz is...Csak orvos tudja kezelni...
2012. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet, de semmi jó, az biztos. Az ilyen nem "normális" dolog, tehát biztos, hogy valami bajod van. Menj el urológushoz.

Csak azt nem értem, hogy "beteg" pénisszel minek szexelsz?

Semmilyen felületi elváltozásnak nem tesz jót a súrlódás, legyen az a bőrünkön, péniszen, akárhol.

2012. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem ide szántam,de megosztom,hátha erről van szó!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

2012. máj. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy barátnőmtől kaptam egy krémet, de javított a helyzeten, és ránézésre elmult.

-ideiglenes állapot lehet?

-vagy vége a dolognak?

2012. máj. 11. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!