Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet? (Kérdésed túl rövid

Ez mi lehet? (Kérdésed túl rövid

Figyelt kérdés
A jobb mellemben egy csomó van, és ki is dudorodik, és meg is tudom fogni. Mi lehet ez? De nem fáj és semmi ilyen, csak úgy ott van.
2012. máj. 8. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos, rontgen!
2012. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban vagy? Úgy tudom, hogy kamasz fiúknál ez előfordulhat és idővel rendeződik.
2012. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy komolyabb valami? :S

Én gynecomastiára gyanakszom. De nem tudom...

Ugyanis még nem vagyok 18 éves, és ha gynecomastia, akkor azt csak műtéti úton lehet "megoldani",(amihez be kell töltene ma 18-at) így várni szeretnék még szeptemberig az orvossal.. :/

De azért holnap beszélek anyával hogy ő mit mondd.

2012. máj. 8. 23:40
 4/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok, szeptember elején leszek 18.
2012. máj. 8. 23:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha még tini vagy, akkor hormonális. De semmiképpen sem gynecomastia. Az mindkét melleben okozna növekedét, úgy ahogy a kamasz lányok melle nő.

Egyébként, ha aggódsz, akkor az iskolaorvos biztos hogy tud mondani neked bíztatót.

2012. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ez régen mind2 mellemben de elmúlt már régen
2012. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:


A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.

Amúgy nem aggódom annyira, csak pár napja vettem észre magamon ezt a változást, és érdekel hogy mi lehet ez. Meg olyan fura érzés amikor kitapintom, olyan kis gömb szerű valami.


Ha nem fog elmúlni szeptemberig, akkor elfogok menni orvoshoz, mert gondolom akkor ez nem normális dolog. :D

2012. máj. 8. 23:53
 8/8 A kérdező kommentje:

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.


Remélem hogy elfog múlni. :)

2012. máj. 8. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!