Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon valóban van-e összefüggé...

Vajon valóban van-e összefüggés aközött hogy aki sokat maszturbál/maszturbált annak valóban hamarabb bekövetkezett-e az androgén jellegű kopaszodás?

Figyelt kérdés

Tehát elsősorban azokat kérdezem akiknél megjelent a hajhullás hogy ők régebben vagy most mennyire gyakran végeztek önkielégítést vagy párjukkal milyen gyakran szeretkeztek?

Persze akinél nem jelentkezett és 20 év felett is teljesen dús hajjal rendelkeznek azok is írjanak. Erről a témáról egyre többet ír az internet de én nem hiszek benne...

Lehetőleg 20 év felettiek írjanak



2012. máj. 11. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy van összefüggés...pl a sex serkenti a vérkeringést, boldogsághormonok szabadulnak fel, miért ritkulna meg emiatt a haj?
2012. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én már kopaszodom ;-)
2012. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a tesztoszteronszint ls a kopaszodás között van a kapcsolat

akinek alacsony, tehát a libidója is alacsony, az nem nagyon kopaszodik

akinek magas az meg igen, az meg kamaszként egész nap kanos, és kiveri 10x

pl. ha gyerekkorodban kiherélnek, úgy 8 évesen, nem fogsz kopaszodni


a kopaszodás másik fő összetevője meg a genetika

van aki 30 évesen szinte tökkopasz, más meg 60 évesen sem

és ez nem jelenti azt, hogy aki nem kopasz annak a libidója feltétélenül alacsony

2012. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arról van szó hogy önkielégítés után a tesztoszteron könnyen alakul át DHT-vá és ez okozza főként a hajhullást.
2012. máj. 12. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
atya világ most nagyon megijesztettél.mert én 10 éves koromban kezdtem maszturbálni most 16 vagyok és valóban hullik a hajam.
2012. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de ugye ez csak pasikra igaz mert én csaj vagyok!?
2012. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nőkre nem mivel nektek teljesen más a hormonháztartásotok mint egy férfinek. Nektek alacsonyabb a tesztoszteron míg dominánsabb az ösztrogén és progeszteron.
2012. máj. 13. 09:09
 9/9 anonim ***** válasza:
király akkor nem ettől van:)
2012. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!