Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az izzadásgátlással és a...

Az izzadásgátlással és a Solutio antisudorica használata?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most szeretném elkezdeni a Solutio antisudorica használatát ezt ajánlották az erős izzadásom ellen.

Szeretném kikérni a tanácsot hogyan is használjam.Azt tudom hogy este fürdés után kell de hogy lezuhanyozhatok-e reggel vagy borotvált hónaljra kell ezt használni...

Szeretném a segitségeteket kérni nagyon megköszönném ha valaki leirnál hogyan is használjam.

És hogy borotválás után mennyi idővel használhatom?

És mennyi idő után lesz meg a hatása? vagy talán az első párnap után megszünhet az izzadásom ?

Köszönöm előre is a válaszokat :)

16/F



2012. máj. 12. 22:26
 1/2 anonim válasza:
simán ráöntesz egy kis antisudoricát egy vattakorongra és bekened.borotválás után ne használd mert nagyon csípni fog este kend be reggel borotváld.első naptól használni fog max egy picike lesz még. 3napig használd esténként utána elég hetente.egy idő után meg csak akkor használd ha megint előjön nem kell naponta mert ugyebár ez méreg a szervezetednek. 15l
2012. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy ne csípje ki a hónaljadat,használd nedves vattára téve.Én minden este és reggel alkalmazom tiszta(még nedves)hónaljra,nedves vattával felhordva(egyáltalán nem értek egyet a használatával,nem kevés alumíniumot tartalmaz,de most a vizsgák alatt szükségét éreztem)sokáig ne használd,eltömíti a pórusokat!Borotválkozás után jópár óráig semmiképp ne használd.Elvileg pár napos használat után már csak egy héten egyszer kell használni,de ez emberfüggő,gondolom.
2012. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!